News

ProLogic Music w lipcu: Chicane, Estiva i Protoculture!

Prezentujemy wydawnictwa, które w lipcu ukażą się w Polsce nakładem ProLogic Music. Tym razem:
Chicane – The Place You Can’t Remember, The Place You Can’t Forget

Premiera: 13.07.2018
Label: Armada Music B.V.
Numer katalogowy: 19075870162
Wydanie: 1CD Jewelbox + wersja cyfrowa

Opis:
Jego dyskografia jest bogata w tak wiele wspaniałych hitów, że wybór nawet kilku ulubionych może okazać się nie lada wyzwaniem. Fenomenalny producent i kompozytor, którego muzyka wciąż inspiruje starszych słuchaczy, a dla wielu młodych talentów jest absolutnym wzorem do naśladowania. Wydawnictwo „The Place You Can’t Remember, The Place You Can’t Forget” to przede wszystkim powrót do korzeni, gdzie uzależniające klasyczne dźwięki Chicane spotykają się z aktualnie panującymi trendami. Ósmy album Nicka Bracegirdle powstał w nowym studio Modena 4. Miejscu, w którym kapitalni muzycy i wokaliści połączyli swoje siły, czego efektem jest monumentalny materiał, składający się z 11 zapierających dech w piersiach utworów. Jak eteryczny „Running To The Sea”, melancholijny „Chord-Less Yacht”, entuzjastyczny „Nirvana”, chłodny „Ten Deep” czy przejmujący „Fear I Must First Let You Go”. Do tego doskonale znane, dwa pierwsze single „Gorecki” i „Serendipity”. Potężny ładunek przeróżnych emocji, ale wciąż ten sam niepowtarzalny klimat. Chicane prezentuje kolejny genialny, ponadczasowy longplay.

Tracklista:
01. Running To The Sea
02. Gorecki
03. Serendipity
04. A Love That’s Hard To Find
05. Chord-Less Yacht
06. Rainbow
07. Nirvana
08. Judder
09. I Came Here For You
10. Ten Deep
11. Fear I Must First Let You Go

Estiva – Spectacle I

Premiera: 20.07.2018
Label: Armada Music B.V.
Numer katalogowy: 19075870172
Wydanie: 1CD Jewelbox + wersja cyfrowa

Opis:
Steven Baan, który na scenie muzycznej używa pseudonimu Estiva urodził się w 1987 roku, w małym miasteczku Reeuwijk na południu Holandii. W młodym wieku godzinami przesłuchiwał kompilacje Tiësto pt. „In Search Of Sunrise”, dzięki czemu pokochał muzykę trance i zapragnął samemu tworzyć podobne dźwięki. Jego producenckie umiejętności rosły niezwykle szybko i w końcu na początku 2006 roku marzenia stały się rzeczywistością. Zaczęło się od wydania EP’ki „Stella”. Numer otrzymał duże wsparcie od największych gwiazd sceny klubowej, a sam Steven zyskał dodatkowy bodziec do pokazania światu swoich ogromnych możliwości. Wydawnictwo „Spectacle I” to drugi w karierze, autorski album tego utalentowanego artysty. 14 znakomitych kompozycji, wśród których m.in. „Rainbow” z Rubenem De Ronde, „Cubes”, „Bloom” czy „Sun Goes Down”. Większość utworów, wielokrotnie mogliśmy usłyszeć podczas kultowej audycji A State Of Trance. Materiał jest efektem niezwykłej wytrwałości i długiej, ciężkiej pracy w studio. Estiva zamyka w ten sposób jeden rozdział i już szykuje kolejne, jeszcze mocniejsze uderzenie!

Tracklista:
01. Cubes
02. Rainbow (with Ruben De Ronde)
03. The One
04. Bloom
05. Hero (with Dezza)
06. Alive
07. Quickdraw
08. Flares
09. Coral
10. Daglicht Incoming
11. Sun Goes Down
12. Rage Race
13. The Maze
14. Encore Encore

Protoculture – Versiform, Pt. 1

Premiera: 27.07.2018
Label: Armada Music B.V.
Numer katalogowy: 19075881762
Wydanie: 1CD Jewelbox + wersja cyfrowa

Opis:
Niewielu jest twórców muzyki elektronicznej z Południowej Afryki, którzy mogą pochwalić się takimi sukcesami, jakie w ostatnich ośmiu latach osiągnął Nate Raubenheimer. Ten niezwykle utalentowany producent, profesjonalną karierę rozpoczął w wieku 20 lat, zaraz po ukończeniu studiów w dziedzinie inżynierii dźwięku. Nagrał ścieżki do kilku filmów, próbował swoich sił w różnych odmianach elektroniki, ale najbliżej mu do trance’owych brzmień, z którymi związany i kojarzony jest do dziś. Jego alias Protoculture to obecnie jeden z najgorętszych projektów na scenie klubowej, głównie za sprawą świetnych występów na żywo oraz oryginalnego stylu, tak uwielbianego na całym świecie. Prezentujemy pierwszą odsłonę nowego studyjnego materiału Nate’a zatytułowanego „Versiform”. Składa się ona z dziewięciu znakomitych utworów, wśród których znane single „Sanctuary”, „Secret Weapon”, „Pale Blue Dot” czy „Thirty Three South”. Podniosłe melodie, epickie wokale i mnóstwo energii. Piąty autorski album od Protoculture to wyśmienita, emocjonalna podróż. Przed Wami początek dwuczęściowej, muzycznej przygody.

Tracklista:
01. Leaving Earth
02. Superhuman (with Sue McLaren)
03. Sanctuary
04. Valley Of The Red Gods
05. The Descent
06. Secret Weapon (with Sue McLaren)
07. Pale Blue Dot
08. Saisei
09. Thirty Three South

JUŻ WKRÓTCE:
Various Artists – Chillout Sessions 2018
Driftmoon – Invictus
Oliver Smith – Anjunabeats Worldwide 08
Armin Van Buuren – A State Of Trance Ibiza 2018
Chicane – The Place You Can’t Remember, The Place You Can’t Forget [OUT NOW] [Mini Mix]
Rainbow
Sanctuary


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →