News

Powstał projekt NFT dający dostęp do wielu klubów i festiwali na całym świecie

Clubbing TV ogłosił właśnie nowy projekt NFT o nazwie THE LIST, który ma na celu zrewolucjonizowanie sceny klubowej i festiwalowej.  Przedsięwzięcie zapewni posiadaczowi NFT dostęp do wielu klubów i festiwali na całym świecie, których lista będzie się nieustannie powiększać. Jak to wygląda w praktyce?


Świat Metaverse w parze z rozwojem EDM

Zjawisko Metawersum coraz częściej przecina się z największymi światowymi nazwiskami czy wydarzeniami skupionymi wokół muzyki elektronicznej. Możliwość wykreowania idealnie takiej rzeczywistości”, jaką się chce, jest pojęciem równie ekscytującym, co przerażającym. Pomimo małej świadomości odbiorców muzyki EDM na temat samego Metaverse, agencje zajmujące się organizacją największych wydarzeń muzycznych coraz częściej zachęcają w przeróżny sposób ludzi, aby bardziej się zainteresować pojęciem NFT. 

Przeczytaj także: Ultra Europe w pełnym składzie. Mamy polski akcent!

Tym razem jedna z największych międzynarodowych stacji telewizyjnych poświęconych środowisku EDM, Clubbing TV, ogłosiła projekt, który mając zachęcić odbiorców do przestrzeni Metaverse, zaoferuje dożywotnią listę gości do słynnych klubów i festiwali na całym świecie”. 

Co właściwie zaoferuje THE LIST?

Ponad 150 ekskluzywnych elementów kolekcji zapewni dożywotni dostęp do znanych na całym świecie klubów i festiwali, takich jak Amnesia Ibiza (Hiszpania), World Club Dome (Niemcy), Supersonic (Indie), We Are Fstvl (Wielka Brytania), Caprices  (Szwajcaria), Rampage Rampage Open Air (Belgia), Barcelona Beach Festival (Hiszpania) i wiele, wiele innych. Ta niewyczerpująca lista kultowych klubów i wydarzeń stale się powiększa, a widząc tylko niektóre zapowiedziane nazwy wydarzeń, możemy się jedynie domyślać, jak ogromna jest skala samego przedsięwzięcia.
Oprócz doświadczeń na żywo, posiadanie opaski z THE LIST da użytkownikom możliwość noszenia jej w jednym z największych przestrzeni Metaverse, Decentraland. Nadające się do noszenia NFT, stworzone przez DJenerates i Decentralgames, zostaną zrzucone” na ponad 5000 wybranych posiadaczy kolekcji, dając dostęp do ekskluzywnych wydarzeń w Metawersum oraz do strefy VIP w wirtualnych klubach Amnesia i JENR8, wyróżniając ich na tle całej społeczności.
Po procedurze aktywacji posiadacze danego NFT również będą mieli możliwość tworzenia i zarządzania podcastem oraz programem telewizyjnym w Clubbing TV. Dzięki systemowi głosowania i sesjom burzy mózgów na Discordzie społeczność THE LIST będzie tworzyć treść nadchodzących epizodów na bieżąco oraz decydować o tym, jak, kto i co będzie omawiane w tych programach. Aby być na bieżąco z rozwojem świata Metaverse w muzyce, zaobserwuj nas na Facebooku.

Zobacz film wyjaśniający zjawisko NFT w muzyce

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →