Recenzje

Powrót Groove Cocktail!

Słowo „powrót” może jest tu trochę na wyrost, leszczyński duet regularnie wypuszcza kolejne swoje świetne miksy z cyklu „Groove Cocktail Miksuje”, ale w kwestii produkowania i wydawania muzyki mogliśmy ostatnio zaobserwować pewien – delikatnie rzecz ujmując – zastój.

Już rok minął od ich pysznego bootlegu kawałka Sade, 9 miesięcy od pojawienia się remiksu dla duetu Loui & Scibi „Giving You The Light”. Co prawda już miesiąc później anonsowali wydanie utworu „Touch Me” z Donaldem Sheffeyem na wokalu, ale epka z tym materiałem ukazuje się dopiero teraz. Co jednak najważniejsze – ukazuje się w wytwórni, w której zapewne panowie z Groove Cocktail z dziką rozkoszą wydawaliby do końca swoich dni czyli Purple Music należącej do jednego z ich największych idoli Jamiego Lewisa.

Pierwsza z ich dwóch wersji nagrania „Touch Me” podobno powstała z użyciem tylko i wyłącznie żywych instrumentów, druga jest bardziej – jak sama nazwa wskazuje – syntezatorowa. Soczyste, deepowe brzmienie i mocno emocjonalny, soulowy charakter utworu to jego największe zalety, obie wersje polecamy bardzo mocno! Sprawdźcie też koniecznie bardzo udane remiksy – niezwykle żywy i pulsujący południową energią miks od Pashy NoFrost z Rosji, z partią saksofonu od Tima Nekrasova.

Poza tym w tym zacnym zestawie znajdziecie również dwie inne wersje od znanych nam polskich producentów – duetu Loui & Scibi i Seba Skalskiego. Sporo magicznych dźwięków, dużo pozytywnej housowej energii!

Groove Cocktail feat. Donald Sheffey – Touch Me (Classic Mix) SAMPLE by Groove Cocktail Music
Groove Cocktail feat. Donald Sheffey – Touch Me (Synth Mix) SAMPLE by Groove Cocktail Music
Groove Cocktail feat. Donald Sheffey – Touch Me (Pasha NoFrost Tech Bounce) snippet by Soul Cola
Groove Cocktail feat.Donald Sheffey – Touch Me (Seb Skalski&Masta P Club Mix) CUT OUT NOW !!! by Seb Skalski

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →