News

Polski duet Fusion F & Come T wydaje dziś kompilację

Jeden z pięciu naszym zdaniem najlepszych polskich labeli 2010 roku Fruit Machine zaczyna nowy rok z wielką pompą. Właśnie dziś ukazuje się kompilacja zatytułowana „Fruit Warriors Series”. Poza utworami szefów labelu mamy tu sporo niespodzianek ze świata – rzućcie okiem na tracklistę, znajdziecie tam m.in. produkcje Epsilona, D-Formation, Dousk, Satoshi Fumiego i nie tylko.


„To wydanie będzie niezwykle wyjątkowym, zważywszy na to, że będzie ono zawierać produkcje doskonale znanych i cenionych artystów z całego świata. „Fruit Warriors” będzie ekskluzywną serią regularnych kompilacji tworzonych przez róznych dj-ów, a każda z nich będzie zbiorem wysokiej klasy wyselekcjonowanych dźwięków. Twórcami pierwszej części zapowiadanej serii są stojący u wodzy labela Fruit Machine: Fusion F & Come T.
Ich sety to wypełnione energią, euforią i miłością dźwieki jak zawsze okraszone głebokimi i pompującymi liniami  basowymi, dynamicznymi beat’ami oraz podniosłymi, pełnymi uczuć melodiami. To niewątpliwy symbole i cechy charakterystyczne brzmienia tego duetu, mocno doceniani poza granicami naszego kraju coraz bardziej stają się także rozpoznawalni na Polskim rynku. W roku 2008 Fusion F & Come T spotkali się w studiu, gdzie odkryli miłość do produkcji dźwięku, a owoce tej kolaboracji zostały uwieńczone w takich wytwórniach jak: Global Underground, Audio Therapy, Baroque Records, Armada Music, Proton Music, Babylon Records czy Presslab. Ich utwory nie jednokrotnie trafiały na topowe miejsca sprzedaży największych sklepów z muzyką elektroniczną na Świecie. Sukcesy te odnieśli nie tylko z digitalowymi wydaniami. Dwu krotnie ich winyle zostały okrzyknięte jednymi z lepszych wydań w gatunku progressive house przez międzynarodowe potęgi jak: DjMag czy Juno. Chłopcy współpracowali z takimi sławami jak: Simon & Shaker, Cid Inc, Presslaboys, Alex Dolby, Nikola Gala, Trafik, Markus Lange czy Stan Kolev.
Kompilacja „Fruit Warriors Series 01” nie jest pierwszą w dotychczasowym dorobku duetu Fusion F & Come T. Nadchodzące wydanie będzie po brzegi wypełnione melodyjnym i masywnym brzmieniem. Aż trudno uwierzyć, że dzieła tak wielu topowych artystów z całego świata będą dostępne w jednym miejscu, w jednej kolekcji. A to wszystko dzieki „Fruit Warriors Series 01″, której istnienie stanie się faktem już dziś czyli 10 Stycznia 2011, oczywiście we Fruit Machine. Gwarantujemy, że nikt nie będzie zawiedziony po wysłuchaniu tej kompilacji”.


 


Fruit Warriors Series 01 mixed by


1. Fusion F & Come T – Begin Now (Original Mix)
2. Darin Epsilon – Aural Satisfaction (Sezer Uysal Remix)
3. Darin Epsilon and Paronator – Esperanto (Satoshi Fumi Another Sky Mix)
4. Weekend Heroes – Texture (Audio Junkies and Lonya Remix)
5. Logiztik Sounds – Hyperfreak (Dousk Remix)
6. Triangle – Five Weve Found it Feat Mark Ridout (King Unique Remix)
7. Anil Chawla – The White Zone (Kasey Taylor and Pena Remix)
8. Dj Thee-O and Steve Prior – Solace (D-Formation Remix)
9. Astronivo – From Here (MOS Remix)
10. Bastards of Funk & Sonic Union – Electron (Cid Inc Remix)


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →