News

Polak twarzą 447. odcinka Spinnin’ Sessions Radio

W najnowszym odcinku Spinnin’ Sessions Radio głównym obiektem zainteresowań był jeden z najpopularniejszych polskich producentów, którego kawałek Clik Clak ukazał się dzisiaj nakładem Spinnin’ Records. Wiecie o kogo chodzi?


Kto zagościł w Spinnin’ Sessions Radio?

Spinnin’ Sessions Radio to audycja radiowa znanej na całym świecie wytwórni Spinnin’ Records. Nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najpopularniejszych audycji radiowych w kategoriach muzyki elektronicznej. Za datę początkującą te słuchowisko uznaje się 16 maja 2013. 
W pierwszym rozdziale Spinnin’ Sessions mogliśmy słyszeć nieprzerwalnie popularnego Armina van Buurena. W każdej audycji słuchamy średnio godzinnego miksu utworów. Oczywiście na przestrzeni całości mamy okazję słuchać przede wszystkim muzyki elektronicznej, co raczej nas nie powinno smucić. 
Jak to zazwyczaj bywa cała audycja posiada wiele różnych urozmaiceń jak na przykład Tune Of The Week, w którym poznajemy subiektywnie najlepszy utwór ubiegłego tygodnia, Fan Request gdzie jak można się domyśleć są puszczane utwory zgodnie z życzeniami fanów.

Przeczytaj też: Skytech w klimatach tech? Posłuchaj „Wild Love” z DJ Angelo i Aleesią

W ramach Artist Spotlight przybliżany nam jest jakiś mniej lub bardziej popularny artysta ze świata muzyki elektronicznej wraz ze swoją najnowszą produkcją, z reguły publikowaną nakładem holenderskiego giganta.
W ostatnim, 447. odcinku padło na największą polską gwiazdę EDM, czyli rzecz jasna Skytech – serdecznego przyjaciela R3HAB’a, który może pochwalić się niemalejącą liczbą miesięcznych słuchaczy na Spotify przekraczającą ponad 1 000 000. Pseudonim artystyczny Mateusza znamy przede wszystkim z takich utworów jak Tiger czy Kundalini, które jest kolaboracją z Headhunterz.

 Spinnin’ Sessions Radio – Episode #447

Skytech x DNF x Sary – Clik Clak

Na ostatnim Artist Spotlight został puszczony świeżutki kawałek Skytecha zatytułowany Clik Clak, który jest jego współpracą z naszym rodakiem DNF’em oraz Sary. Sam utwór utrzymany jest w stylistyce slap house’owej, która wiedzie w ostatnich latach absolutnych prym na listach przebojów.

Potencjał sukcesu komercyjnego jak najbardziej jest. Wielce prawdopodobne, że za jakiś czas nie będziemy w stanie odbyć podróży samochodem nie sluchając Clik Clak czego życzymy jego autorom!

Skytech x DNF x Sary – Clik Clak, posłuchaj

Sprawdź także

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →