Recenzje

Polacy z remiksem DJ-a Chusa!

Pamiętam jak dziś, kiedy ukazywał się pierwszy w historii numer polskiego DJ MAGA, a w nim spory tekst o żywej legendzie plażowego house’u DJ-u Chusie. To było w 2007 roku, Jesús López Esteban miał już za sobą ponad 15 lat kariery. Co oznacza, że teraz ma już ponad 20…

Chus nigdy nie doczekał się megahitu, który znaliby na pamięć wszyscy, ale każdy miłośnik muzyki house zna go doskonale. Kiedyś kojarzony głównie z iberican house czy congo house, czyli zmysłowym, pełnym bębenków delikatnym house’em, teraz znany również z niepozbawionych feelingu, ale jednak mocniejszych nut tech-housowych. Nie przypominamy sobie, że któryś z Polaków kiedykolwiek miał na swojej epce remiks od tego pana, więc tym mocniej gratulujemy duetowi Deas & Lubica. Oto remiks weterana:

Deas & Lubica – The Hunter (DJ Chus Iberican Mix)

Wcześniej wydawali już m.in.  w Baroque, Flashover, Fruit Machine czy System Recordings, teraz ich wydawnictwo jest jubileuszową, 50 epką w Nueva. Poza oryginałem „Huntera” mamy tu jeszcze dwie inne autorskie produkcje polskiego duetu – „Celestial Mechanics” i tytułowe „Asanti”. Wszystkie brzmią bardzo ciekawie, w pierwszym intryguje intro i ogólny klimat, w drugim mocno bujający groove i … zwolnienie przed breakdownem. Posłuchajcie i dajcie znać który kawałek najlepszy.

Deas & Lubica – The Hunter (Original)
Deas & Lubica – Asanti (Original)
Deas & Lubica – Celestial Mechanics (Original)

Uwaga, świeżość od chłopaków z ostatniej chwili – 'Faces’!

Deas & Lubica – Faces (Original Mix) :: Incorrect Music :: OFFICIAL VIDEO

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →