News

Pojedynek ZDW: Marc Lee vs. Indecent Noise

Witajcie! Od 191 wydań, „Polska Lista” FTB.pl promuje najlepsze rodzime produkcje. W dzisiejszym, premierowym artykule, w którym ja – Piotr Dobrowolski 'Z Dobrej Woli’ – będę pokazywał Wam propozycje z naszego kraju, którym naprawdę warto dać szansę.

Artystą, który może się szczycić pierwszym numerem w mojej skromnej serii jest Marc Lee. Kryjący się pod tym aliasem Marek Lizakowski, po raz drugi (po utworze „Time”) zaprosił do współpracy finalistkę niemieckiej edycji „Idola” – Angelikę Borof. „Something Inside Me” zamyka pierwszą z dwóch płyt słynnej kompilacji Rogera Shaha – „Magic Island – Music For Balearic People, Vol. 7”.

W oficjalnym teledysku wystąpił m.in. Bartosz Leśko – jeden z najbardziej utalentowanych zawodników wagi średniej młodego pokolenia; wielokrotny medalista mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, a także zdobywca Pucharu Polski w MMA.

Numer świetnie wpasował się w wakacyjny klimat tegorocznej edycji wydawnictwa Rogera Shaha, również dzięki bardzo przyjemnemu wokalowi Angeliki. Natomiast sam teledysk być może zachęci Was do walki – nad własnymi słabościami lub przeciwnościami losu. Decyzja należy do Was.

Marc Lee ft. Angelika Borof – Something Inside Me ( Official Video )

Drugim numerem, któremu proponuję się przysłuchać jest nowość od dobrze Wam znanego Indecent Noise’a, czyli Aleksandra Stawiereja. Założyciel wytwórni Mental Asylum Records, po remiksach dla Soul & Senses oraz Arctic Moona, zalicza debiut swojego autorskiego singla w niezależnej (od czerwca br.) wytwórni egipskiego duetu Aly & Fila – FSOE Recordings.

„Blade Dancer” po raz pierwszy mogliśmy usłyszeliśmy w secie Egipcjan (a konkretnie Fadiego; jak dobrze wiecie, a może i nie – Aly Amr Fathalah nie uczestniczy w występach na żywo ze względu na problemy ze słuchem) podczas tegorocznego Electronic Daisy Carnival w Las Vegas. Produkcja Polaka rozkręca się z każdą sekundą, aby w kulminacji pokazać całą swoją moc. Od 22 lipca dostępny w katalogu FSOE na Beatport.

Indecent Noise – Blade Dancer (Available July 22) by FSOE Recordings

Bonus… tak po prostu, 'Z Dobrej Woli’: MicroPlug – Innocence (Original Mix) [Electronic Tree]

Od czasu do czasu, bo być może nie zawsze, ale jeśli tylko nadarzy się okazja – napiszę Wam krótko o trzeciej propozycji. Dziś polecam tytułowy numer od MicroPluga z EP-ki dla Electronic Tree – „Innocence”. Utwór naszego rodaka zyskał support m.in. rumuńskiej gwiazdy Coldharbour Recordings – Mr. Pita. Idealne rytmy na gorące, letnie noce!


MicroPlug – Innocence (Original Mix)Wy również możecie pozostawiać swoje typy do Polskiej Listy, umieszczając je w komentarzu pod najnowszym wydaniem.

Serdecznie zapraszam Was na mój fanpage, na którym codziennie usłyszycie coś ciekawego ze świata muzyki elektronicznej, głównie Trance i Progressive House: http://www.facebook.com/zdobrejwolipl.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →