News

Pojedynek nowych wytwórni – MaRLo vs Andrew Rayel!

Można zażartować, że producentów, którzy nie mają jeszcze własnego labelu, możemy policzyć na palcach jednej ręki. W ostatni piątek fani muzyki trance, a zwłaszcza wytwórni Armada Music i audycji Armina van Burena – „A State Of Trance”, mogli poznać aż dwie nowe podwytwórnie od producentów znanych z otoczenia holenderskiej firmy: Marlo Hoogstratena i Andreia Raty, czyli kolejno: MaRLo i Andrew Rayela.


Po narodzinach syna i organizacji show Istoria w Australii, MaRLo mierzy się z kolejnym wyzwaniem, czyli prowadzeniem własnej wytwórni. Reaching Altitude rozpoczął swoją działalność utworem „The Launch”, który w ostatnich miesiącach często pojawiał się w setach Holendra. Sprawdźcie jak brzmi:

MarLo – The LaunchTego samego dnia label otworzył również najbardziej znany mołdawski producent – Andrew Rayel. Już cztery miesiące po premierze drugiego solowego krążka, Andrei zaprezentował nowy materiał w inHarmony Music. Oto jak przedstawia się „Mass Effect”:

Andrew Rayel – Mass Effect [Extended Mix]Warto dodać, że Andrew Rayel będzie jedną z gwiazd imprezy Trance Xplosion Reborn, która odbędzie się 9 grudnia w Ergo Arenie, na pograniczu Gdańska i Sopotu.  Nie macie jeszcze biletu? Link poniżej: 

http://wlotki.pl/bilety/impreza/235818/trance-xplosion-reborn.htm?ref=ftbimp


Który numer podoba się Wam bardziej?
Poczynaniom której wytwórni będziecie przyglądać się uważniej?
Dajcie znać w komentarzach!Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →