News

Płyta tygodnia: Angelo Mike!

Jarek Czechowski aka Angelo Mike wydał płytę? Nie do końca, jeśli ktoś pomyślał o autorskim albumie. Nagrał natomiast kompilację dla polskiej wytwórni Nitodrum Records.

Wydawnictwo nazywa się „Nitodrum Series: Part Dwa Mixed by Angelo Mike” i jest kolejną odsłoną cyklu miksów, które prezentują dorobek Nitodrum. Jarek poproszony został o zmiksowanie materiału z tego labelu, który wcześniej pojawił się w formie składanki. Poniżej link i odsłuch wszystkich utworów:

http://www.beatport.com/release/nitodrum-series-part-dwa/686101

Na liście wykonawców dobrze nam już znani Jurek Przezdziecki, Michał Wolski, Kuba Sojka, Pysh, KD3, Reedd, Jakub Rene Kosik, poza tym warto zaznajomić się z utworami pozostałych producentów – Desove, Michał Jabłoński czy MacAster to panowie, o których jeszcze usłyszymy. Dobrze zmiksowane dobre rzeczy z dobrego labelu – jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy warto śledzić uważnie wszystkie poczyniania Nitodrum, teraz już zapewne mieć nie będzie. Większość zawartych tu dźwięków to bujające numery inspirowane zarówno techno, jak i deep house’em, czasem bardziej techowe, czasem bardziej progresywne, zawsze przestrzenne i klimatyczne.

A tych, którzy żałują, że to nie kompilacja Angelo Mike’a złożona z muzyki pochodzącej z różnych labeli, odsyłamy do jego regularnie wypuszczanych w świat miksów z serii „Connect”. Każdy z nich jest jak wydawana każdego tygodnia nowa kompilacja jego autorstwa. Tymczasem życzymy miłego odsłuchu – poniżej link do całego seta na Beatporcie, a także 15-minutowy minimix.

http://www.beatport.com/release/part-dwa-mixed-by-angelo-mike/889346

01. Michal Jablonski – Move
02. Desove – Stellar
03. Kuba Sojka – Good Evening Montreaux
04. Michal Wolski – Mono
05. Vitalis Popoff – Hiperboliczna Funkcja Czasu
06. Pysh – Stollen Wallet
07. Reedd – Suncatcher
08. Jakub Rene Kosik – Magnesium
09. Krzysztof Dobracki – Love Me
10. Jurek Przezdziecki – September 14
11. MacAster – Lithania
12. Sonarsson – Morning After Dark
13. Vanishing Point – Everything Challenge
14. Kd3 – Deadline

V/A – Nitodrum Series: Part Dwa Mixed by Angelo Mike (15min preview) by nitodrumPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →