News

Płyta tygodnia: 5 godzin z Digweedem!

Ma ktoś wolne prawie 5 godzin? Polecamy zarezerwować sobie cały długi wieczór, wyłączyć telewizję, komputer i telefon, zamknąć się w pokoju i odpłynąć.

John Digweed to gość, któremu się ufa. Od zawsze. Nigdy nie dał ciała, nigdy nie zszedł na złą drogę, nie miał nawet krótkiej przerwy, gorszego dnia czy roku. Jego kompilacje od kilkunastu lat uważane są za jedne z najciekawszych na świecie, zarówno serie „Northern Exposure” z Sashą, jak i jego własne „Transitions” to absolutne perły. Całkiem niedawno temu pojawił się przepastny miks „Live In Cordoba”, zakładamy, że cieszył się sporą popularnością, bo Digweed idzie za ciosem i jeszcze przed końcem roku publikuje kolejny, wręcz monumentalny zestaw.

To jakby ciąg dalszy serialu – tym razem rzecz nazywa się „Live in London” i trwa prawie 5 godzin! Zapis występu z urodzinowej imprezy jego wytwórni Bedrock. Trudno to wszystko objąć na raz, więc jeśli nie jesteście w stanie się skoncentrować przez tak długi czas, po prostu korzystajcie z tej uczty na wyrywki. Klimat wtedy może ciut gorszy, podróż mniej ekscytująca, ale jak zawsze w przypadku tego pana – każdy utwór z osobna to małe dzieło sztuki.

Są tu progresywni wyjadacza tacy, jak Guy J czy Quivver, ale znalazło się też miejsce dla Catz N’ Dogz, remiksu Polaków dla Justina Martina. W porównaniu do poprzednich kompilek Digweeda więcej tu deep house’u i tech-house’u, mniej typowo progresywnych pejzaży. Zaskakuje też fakt, że John nie omieszkał zaprezentować też kilku propozycji w stylu deep housowego nu disco, jak choćby Miguela Campbella. Najważniejsze jednak, że jak zwykle u niego nie znajdziecie tu słabych numerów, a słuchając tych kilkudziesięciu tracków w miksie ma się – również jak zwykle u niego – wrażenie obcowania z niezwykle klimatyczną i wielobarwną muzyczną podróżą.

Ciekawi jesteśmy, które numery z tego potężnego zestawu zostaną z Wami na dłużej, które się Waszym zdaniem najbardziej wyróżniają i żyć będą własnym życiem poza kompilacją „Live in London”. Przyjemności!

John Digweed Live in London Preview Mix

ODSŁUCH WSZYSTKICH FRAGMENTÓW:

http://www.beatport.com/release/john-digweed-live-in-london/1003548
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →