Artykuł

Pierwszy CDJ z WI-FI i funkcją SYNC!

Kiedyś musiał nadejść ten dzień – kontrowersyjna funkcja SYNC, dzięki której sprzęt za nas zbituje dwa numery, jak dotąd dostępna była tylko w komputerowych programach miksujących. Pioneer proponuje nam więc niejako rewolucję – od teraz będzie można z tej funkcji korzystać grając z odtwarzacza CD! Cena – ponad 7 tysięcy złotych.

Nowy Pioneer CDJ 2000 Nexus ma też kilka innych nowych funkcji (np. jest to Pierwszy na rynku player umożliwiający mixowanie utworow znajdujących się na urządzeniach mobilnych smartfon i tablet poprzez Wi-Fi/USB), ale nie zmienia to faktu, że to SYNC wzbudzi na świecie najwięcej emocji. Pojawił się już wcześniej w podwójnym plejerze CMX 3000, ale wtedy nie wzbudził takiej sensacji, może dlatego, że nie dotyczył standardowego, pojedynczego CDJ-a, tylko podwójnego zestawu.

Co o tym sądzicie? Czeka nas kolejny wysyp „didżejów z ulicy?”.

Pozwolę sobie tu zacytować słowa producenta i DJ-a Scibiego z duetu Loui & Scibi, który na swoim profilu fejsbukowym napisał: „Heh, nowy CDJ2000 ma sync i co? I nic (…), zamiast grać kolejne remixy Rihanny wyróżniajcie się muzyką i traktujcie technikę jako swojego przyjaciela, a nie wroga!”.

Pioneer New CDJ-2000nexus with Eats Everything performancePolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →