News

Pierwsza część line-upu Ultra Miami 2023 przedstawiona. Jest sporo niespodzianek

Od tegorocznej edycji festiwalu Ultra Miami minęło już około pół roku. Odsłony tej nie zapomnimy np. z uwagi na powrót Hardwella czy sety b2b takich gwiazd jak Jauz i NGHTMRE. Wczoraj otrzymaliśmy oficjalne informacje odnośnie nadchodzącej wersji eventu w Miami. Bądźcie gotowi na zaskoczenie, bo analizowanie pierwszej fazy artystów przysporzyło nam sporej ilości wrażeń! Sprawdźmy, kto za kilka miesięcy zagra w Bayfront Parku!


Ultra Miami 2023 zaskoczy!

Wczoraj na social mediach festiwalu Ultra pojawiły się grafiki przedstawiające pierwszą fazę line-upu amerykańskiego eventu na edycję 2023! Jest naprawdę sporo zaskoczeń jak na początkowe zestawienie, ale zanim do tego przejdziemy, przypomnijmy sobie, jak wyglądała tegoroczna odsłona imprezy. Powrót Hardwella czy kilka ciekawych setów b2b to zaledwie mała cząstka tego, co działo się około pół roku temu w Bayfront Parku. Do największych gwiazd, które wtedy się tam pojawiły, należą np. Afrojack, DJ Snake, Kygo, Martin Garrix czy Tiesto. Nie zabrakło również tzw. hidden gemów ze świata EDM-u, a mowa tutaj o artystach pokroju ACRAZE’A, Johna Summita czy Reiniera Zonnevelda.

Wczorajsze ogłoszenie sprawiło, że społeczność nie tylko festiwalu Ultra Miami odżyła. W pierwszej fazie pojawiło się wielu ciekawych DJ-ów i producentów, a przede wszystkim projektów, o których nawet nie pomyślelibyśmy, że ujrzą światło dzienne. Od dzisiaj do przyszłorocznej edycji zostało jeszcze 177 dni, a już poznaliśmy jedne z prawdopodobnie największych postaci Ultra 2023!

Mówimy tutaj o prawdziwych ikonach muzyki elektronicznej, a także o setach b2b, o których nam się nawet nie śniło. Pierwsze ogłoszenie organizatorów Ultra składa się z ponad 20 różnych projektów, a wśród nich znajdują się prawdziwe perełki! Aktualny line-up Ultra Miami 2023 wygląda następująco:

– Armin van Buuren
– Carl Cox
– Claude VonStroke
– CloZee
– Eric Prydz pres. HOLO
– Ganja White Night
– Gigantic NGHTMRE (Big Gigantic & NGHTMRE)
– Grimes
– Gryffin
– Hardwell
– HI-LO b2b Testpilot (Oliver Heldens & deadmau5)
– Kx5 (Kaskade & deadmau5)
– KAYZO
– Martin Garrix
– Oliver Heldens b2b Tchami
– REZZ
– Substronics 
– Swedish House Mafia
– Tale of Us
– Timmy Trumpet
– Vintage Culture 
– Zedd

Na nadchodzącej edycji Ultra Miami 2023 pojawi się pięć różnych scen, a w tym oczywiście RESISTANCE oraz legendarna Worldwide Stage, gdzie swoje pierwsze kroki stawiał m.in. DJ Snake. To dopiero pierwsza faza ogłoszeń, a my już ze zniecierpliwieniem czekamy na końcówkę marca! Dajcie znać, co sądzicie o tym zestawieniu pod oficjalnym postem dotyczącym tego newsa na naszym facebookowym fanpage’u – FTB.pl!

Tak prezentuje się pierwsza część line-upu Ultra Miami 2023 na oficjalnej grafice!

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →