News

Paul Van Dyk z Ummetem Ozcanem

PVD to bez wątpienia jeden z tych wykonawców, którzy na przestrzeni ponad 13 lat istnienia portalu FTB.pl pojawiali się tu najczęściej i oceniani byli najwyżej. W ostatnich kilku sezonach entuzjazm nieco opadł, ale już niebawem premiera kolejnej części jego kompilacji „Politics of Dancing”.

To już trzecia odsłona tej składanki, która zwłaszcza po pierwszej części zyskała status kultowej i powiększyła grono fanów Paula Van Dyka na całym świecie. Od tamtego czasu wielu fanów trance’u czeka na powrót do wielkiej formy ich mistrza, na kolejną niesamowitą kompilację albo kolejny genialny numer w rodzaju niezapomnianego „For An Angel”.

Nagrany wspólnie z Ummetem Ozcanem numer „We Are One” wierni fani PVD znali już od jakiegoś czasu, to utwór powiązany z festiwalem Paula o tej samej nazwie. Oficjalna premiera odbyła się dopiero tydzień temu, wraz z zaprezentowaniem sympatycznego klipu będącego zestawem migawek z Berlina. Czy to Waszym zdaniem dobry kawałek i godna zapowiedź „Politics of Dancing 3′? Sprawdźcie:

Paul van Dyk & Ummet Ozcan – Come With Me (We Are One)

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →