News

Paul Oakenfold – 'Sex’ N Money’

Jeszcze w październiku na rynku ukaże się drugi już singiel Paula Oakenfolda z albumu „A Lively Mind” zatytułowany „Sex’ N Money”. W chwili obecnej kawałek ten plasuje się wysoko na listach przebojów zobywając serca fanów artysty.


Jest to kolejny utwór z albumu Paula który nagrywany był z gwiazdami sceny muzycznej – niekoniecznie klubowej. Tym razem utwór wokalnie ubarwia Pharrell Williams obracający się na codzień w nowoczesnych rymach hip-hopowych i R’n’B. Przypomnijmy, że na pierwszym singlu promującym album „A Lively Mind” zatytułowanym „Faster Kill Pussycat” swojego głosu użyczyła Brittany Murphy.


Kawałek „Sex’ N Money” nawiązuje do nocnego życia Hollywood. ##0,Paul Oakenfold## tworząc ten utwór bazował na swoich doświadczeniach jakie nabył w przeciągu ostatnich czterech lat przebywając w Los Angeles.


To kawałek o bezdusznym, nocnym życiu w Hollywood. Widziałem nie raz jak sława i pieniądze biorą górę nad uczciami. Kiedy jesteś sławny masz obok siebie masę ludzi a gdy tą sławę tracisz, tracisz także ludzi, którzy byli obok Ciebie. Ten utwór to w skrócie moje zdanie na temat Hollywood – czym w tym wszystkim jest sex  i pieniądze. Przerobiliśmy oryginalny track i napisaliśmy go pod Pharrella Williamsa. To melodyjny ale zarazem hipnotyczny kawałek.” – mówi sam Paul Oakenfold.


Na najnowszym singlu artysty poza wersjami oryginalnymi znajdą się remiksy takich artystów jak:  Benny Banassi, UK phenomena Nat Monday oraz Kenneth Thomas. W sklepach singiel pojawi się 30 października br. nakładem wytwórni Perfecto Records.


Tekst: Roman COMPOD Majewski


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →