News

Parookaville 2022 jako pierwszy (?) festiwal z transmisją live w mobilnym formacie

Niemiecki festiwal Parookaville w tym roku daje nam możliwość oglądania live całego wydarzenia na najpopularniejszej platformie społecznościowej ostatnich lat. Co wiemy odnośnie tej współpracy? Sprawdzamy szczegóły!


Parookaville i współpraca z TikTok

Festiwal Parookaville właśnie ogłosił nowe partnerstwo z ostatnio najpopularniejszą platformą – TikTok, ponieważ ich celem jest zapewnienie bezprecedensowego doświadczenia transmisji na żywo 9:16 z festiwalu w dniach 22-24 lipca.
W przyszłym tygodniu na 3-dniowy festiwal po raz pierwszy od 2 lat na lotnisko Weeze w Niemczech sprowadzą się jedni z najlepszych na świecie talentów DJ-skich. Ponad 200 000 uczestników Parookaville pojawi się osobiście na jednym z najbardziej malowniczych miejsc, jeśli chodzi o festiwale.
Dzięki nowemu pomysłowi, który Parookaville wdroży w życie, jeszcze więcej może teraz dołączyć do akcji za pośrednictwem aplikacji TikTok. Ta nowa współpraca pozwoli globalnej społeczności doświadczać emocji i wibracji z festiwalu na żywo przez siedem godzin każdego dnia, bez wychodzenia z wygodnego łóżka! 
Szaleństwo Parookaville zostanie zaprezentowane podczas pokazu specjalnie zaprojektowanego tak, aby wziąć udział w charakterystycznym pionowym formacie wideo 9:16 (format mobilny, pionowy). Podczas transmisji fani będą mogli oglądać na swoim profilu występy takich artystów jak Armin van Buuren, Steve Aoki, Robin Schulz i wielu innych. Pokazy będą również uzupełniane ekskluzywnymi wywiadami z artystami i zerknięciami za kulisy, aby zapewnić domownikom najbardziej wciągające wrażenia.
Michael Kümmerle, który jest dyrektorem ds. operacji muzycznych na Niemcy, Austrię i Szwajcarię w TikToku, opisał swoje emocje związane z projektem;
Hashtag #ElectronicMusic ma ponad dwa miliardy wyświetleń w TikTok. Widzimy, że gatunek jest celebrowany przez społeczność na co dzień. Festiwal Parookaville dostarcza fanom wielu gwiazd z różnych podgatunków, takich jak EDM, techno czy house na ponad dziesięciu scenach. Nie możemy się doczekać, aby ożywić tę wyjątkową mieszankę festiwalu muzycznego i treści rozrywkowych na platformie.
Odliczanie dobiega końca na powrót Parookaville, na który już w tym tygodniu, w dniach 22-24 lipca, pojawi się ponad 300 międzynarodowych DJ-ów na ponad 10 scenach. Kto z Was przyłączy się do nowej akcji i skorzysta z nowości, jakie zapewniają nam organizatorzy? A może macie okazje na żywo uczestniczyć w tym wydarzeniu? Dajcie znać w komentarzach!

Parookaville 2019
aftermovie, zobacz 

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →