News

Pacha Poznań rośnie w siłę. Jedna z topowych gwiazd trance zagra w Wielkopolsce – szczegóły

W miniony czwartek jeden z najbardziej wpływowych artystów sceny trance ogłosił przystanki swoich nadchodzących występów, a cała trasa zakończy się w klubie Pacha w Poznaniu. O kim mowa? 


Poznański klub z pomysłem na siebie

Pomimo nie najmniejszego wyboru w kwestii poznańskich przystanków klubowych, czołówka pozostaje niezmienna od wielu lat. Klub Pacha, mieszczący się w ścisłym centrum miasta, co tydzień przyciąga do siebie miłośników imprez z całej Wielkopolski, a wraz z nadchodzącymi bookingami obszar ten może się znacząco zwiększyć.

Przeczytaj także: Armin van Buuren testuje brzmienia utworem… techno!

Już w tę sobotę w klubie będziemy mieli okazję zobaczyć Bena Nicky’ego, który zbierając najwyższe wyróżnienia od pionierów sceny EDM, został uznany przez Diplo za lidera nowego ruchu” i przez Armina van Buurena za jednego z najciężej pracujących DJ-ów w branży”. W październiku natomiast klub odwiedzi nominowany do nagrody GRAMMY duet Cosmic Gate. Legendy trance’u Cosmic Gate aka Nic Chagall i Bossi udowodnili, że są niedoścignionym muzycznym związkiem, który obecnie utrzymuje się na najwyższym poziomie w całej swojej karierze. Pomimo tych dwóch świetnych bookingów w następujących po sobie miesiącach, właścicielom klubu udało się sprowadzić do siebie jednego z największych pionierów światowej sceny trance.

Do trzech razy sztuka

Słysząc określenie pionier” sceny trance, jednym z pierwszych skojarzeń powinno być jego nazwisko. Mowa o Giuseppe Ottavianim, którego muzyka od niemal dwóch dekad pozostaje tak samo bliska społeczności EDM. Poznań, będąc prawdopodobnie jednym z ostatnich, jak nie ostatnim przystankiem koncertowym Ottavaniego, zakończy trasę, która pomimo dość niewielu występów będzie miała miejsce od Kanady i USA po Izrael. 
W miniony czwartek artysta opublikował na swoim Facebooku listę 20 występów w dwóch przyszłych miesiącach, z których nie poznaliśmy jeszcze lokalizacji dwóch z nich, a sama lista ma się jeszcze, zdaniem samego artysty, znacząco zwiększyć. Ciekawym faktem nadchodzących występów jest to, że, oprócz występów Horizons, dla każdego z nich Giuseppe przygotował specjalną mieszankę brzmień, aby móc zmaksymalizować satysfakcję każdego swojego fana, a tym samym ponownie podkreślić pozycję swojej twórczości na scenie. Bilety na nachodzące występy w klubie Pacha znajdziecie w linku tutaj.

Lista nadchodzących występów:

10.09 – Planetlove, Belfast
17.09 – Transmission, Melbourne
23.09 – Soundcheck, Waszyngton
24.09 – Treehouse, Miami
01.10 – Public Works, San Fransisco
07.10 – Bolivar Beach Club, Ateny
08.10 – Rong Indoor Festival, Manchester
15.10 – Sleepless Events, Toronto
21.10 – To Be Anounced
22.10 – To Be Anounced
28.10 – Stereo, Houston
29.10 – Stereo, Dallas
05.11 – Art Of Trance, Bolonia
11.11 – EDC, Orlando
12.11 – Ora, Seattle
18.11 – Dreamstate, So Cal
19.11 – Newspeak, Montreal
24.11 – Gagarin Club, Tel Aviv
26.11 – Pacha, Poznań

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →