News

P.A.F.F. zaskakuje – nowy singiel ze światowej sławy wokalistką!

Nawiązując do początku artykułu o „AYE!”, mamy dla Was kolejne pytanie: co ma wspólnego Popek i… Emma Hewitt? I choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że nic (naprawdę nic), to okazuje się, że te dwa odmienne muzyczne światy łączy jedna osoba – Paweł Kasperski, znany pod pseudonimem P.A.F.F.!

Nazwisko Emmy Hewitt od kilku lat elektryzuje fanów muzyki tanecznej, głównie trance. Najbardziej znanym numerem, z którego znamy głos australijskiej wokalistki (i który de facto przyniósł jej rozpoznawalność na szeroką skalę) był „Waiting” autorstwa Dash Berlin, wydany w 2009 roku. Później pojawiły się kolaboracje z takimi artystami jak: Cosmic Gate, Tiesto (przy ostatnim albumie pod aliasem Allure), Schillerem czy Arminem van Buurenem. W 2012 roku ukazał się (jak dotąd jedyny) studyjny album Emmy, pt. „Burn The Sky Down” (wytwórnia: Armada Music). 

Dash Berlin feat. Emma Hewitt – Waiting (Official Music Video)


Cosmic Gate & Emma Hewitt – Be Your Sound (Official Music Video)


Armin van Buuren feat. Emma Hewitt – Forever Is Ours (Full Version)


Schiller Looking out for youAustralijska wokalistka kilkakrotnie pojawiała się na występach w naszym kraju (o wielu z nich informowaliśmy na naszej stronie) i za każdym razem mogła spodziewać się bardzo ciepłego przyjęcia ze strony polskich fanów. Pytanie: czy będzie tak i tym razem?

Emma Hewitt przyleciała właśnie do Warszawy, aby nakręcić teledysk do utworu „Give You Love”, wyprodukowanego przez P.A.F.F.’a. Czego się spodziewać? Prawdopodobnie czegoś zupełnie innego, niż w ostatnio wydanym tracku „AYE!”, nagranym z kontrowersyjnym raperem Popkiem. 

P.A.F.F. – AYE! ft. Popek


No to czego? Powrotu do brzmień sprzed kilku lat (czego chciałoby serce, ale rozum w to nie wierzy)? Ballady? Tanecznego hitu tegorocznych wakacji? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo. 

P.S. Warto przypomnieć też, że zarówno Emma Hewitt, jak i P.A.F.F. w tym roku wystąpią na Electrocity!

BILETY:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/227392/electrocity-2017-ostatni-rozdzial.htm?ref=ftbimp
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →