Recenzje

Oscar Burnside – Pociong

  1. Oscar Burnside – Pociong (Original mix)
  2. Oscar Burnside – Pociong (Avatism remix)

Na początku miesiąca sierpnia, dokładnie 6.08.2010, spod skrzydeł niemieckiego labelu Der Traegerlose wyszła oczekiwana już od jakiegoś czasu EP-ka Oscara Burnside o wdzięcznym tytule 'Pociong’.

Ci, którzy znają styl Oscara i jego dotychczasowe osiągnięcia doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać po nowej produkcji.
Kawałek owiany typowym dla niego mrocznym i ciężkim technicznym klimatem potrafi wciągnąć słuchacza bez reszty i trzymać go w tej atmosferze do samego końca, pieszcząc uszy potężnym i pięknym basem połączonym z dźwiękami, które przywodzą na myśl brzmienie tytułowego 'pociągu’.

Jak widać Oscar nie próżnuje i cały czas zaskakuje nas nowymi pomysłami. Zdradził również iż w drodze są kolejne mocne EP-ki, a oprócz tego można będzie usłyszeć go 15 października na drugiej scenie podczas Trance Around The World.

Zachęcamy do odsłuchu zarówno oryginału, jak i remiksu od Avatism (kolejnego podopiecznego owego labelu). Jednak to właśnie oryginał robi większe wrażenie. A Wy jak oceniacie 'Pociong’?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →