News

One Love Festival 3 @ base music club – Kraków

 

One Love Festiwal – 3
„Siasia – 15 Years of History”
22.06.2011r.
base music club – Kraków / Polska

Agencja DJ-BOOKING.pl oraz base music club zapraszają na III edycję – One Love Festival pres. „Siasia – 15 Years of History”

One Love Festival to niezwykłe przedsięwzięcie, które ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym. Poprzednie edycje, które odbywały się w krakowskim base music club, przyciągały liczne rzesze klubowiczów, którzy oprócz dobrej zabawy, poszukiwali również okazji do pomocy małej Antosi (I edycja) oraz Konradkowi (II edycja) i zjednoczyły nasze serca wokół jakże szczytnych celów.  Zachęceni sukcesami i pozytywnym odbiorem poprzednich odsłon One Love Festival postanowiliśmy zorganizować kolejną i ponownie pomóc chorej Antosi.

Już 22 Czerwca (środa) po raz trzeci w historii krakowskiego clubbingu odbędzie się najciekawsza impreza sezonu wiosna-lato 2011. Podczas tej jednej nocy, nadejdzie czas, by w pełni oddać się szaleństwu zabawy przy wyjątkowych dźwiękach specjalnie przygotowanych na tę okazję przez znakomite osobistości polskiej i światowej sceny klubowej. Tego jednego wieczoru, w tym jednym klubie, w tej jednej chwili zaprezentuje się aż kilkunastu artystów! Nie zapominajmy jednak, że One Love Festival to jedyna tego typu i organizowana na tak dużą skalę impreza charytatywna w Krakowie. Jej nadrzędnym celem będzie, oczywiście, zbiórka funduszy na leczenie małej Antosi. Niech tej nocy jedna myśl przeszywa nasze serca i umysł – przez zabawę też możesz pomóc.

Trzecia edycja One Love Festival połączona również będzie ze szczególnym wydarzeniem i wyjątkową rocznicą dla polskiej sceny klubowej. Piętnastolecie swojej kariery obchodzić będzie legenda polskiej muzyki elektronicznej, didżej, producent, właściciel wytwórni, czyli Siasia we własnej osobie. Jak na instytucję przystało towarzyszyć mu będzie plejada znakomitości didżejskich, przyjaciół i znajomych, którzy tej szczególnej nocy pokażą w base music club, czym jest prawdziwa muzyka elektroniczna i pomogą nam w naszej szczególnej akcji dobroczynnej.

Zapamiętaj – 22 Czerwca 2010 – One Love Festival Pres. „Siasia – 15 Years of History” w base music club – by Antosia też była szczęśliwa.

Line-Up

– NAKADIA (Tajlandia)
– Schimek (Słowacja)
– Carla Roca (Polska) –
– Diana D’Rouze (Polska)
– Siasia (Polska)
– Jakub Rene Kosik (Polska)
– Poziom X (Polska)
– Optymist (Polska)
– Gregor ES (Polska)
– Raphael Anister (Polska)
– Lucjan vs. Blaze (Polska)
– Adam O (Polska)
– Larix (Polska) – FINALISTA KONKURSU
– Deas (Polska)
– Meg Cocaine (Polska)
– Phil Jensky (Polska)
– Raver (Polska) – FINALISTA KONKURSU
– Dominique Gatto (Polska)

– live – Kasia Malenda (Polska) – vocal
– live – Krupiszon (Polska) – (sax)
– live – Domino (Polska) – drums

Informacje:

base music club – jest najbardziej ekskluzywnym lokalem rozrywkowym w Krakowie. Cztery odmienne style architektoniczne w połączeniu z nowoczesną technologią oświetleniową pozwalają temu klubowi przybrać miano niepowtarzalności. Na powierzchni ponad 400 m2 znajdują się dwa niezależne wejścia do Klubu, dwa klimatyzowane dancefloory wyposażone w najwyższej klasy sprzęt muzyczny i nagłaśniający oraz cztery zupełnie odmienne bary skupiające na swych półkach alkohole z całego świata. Układ barów i sal, ich wystrój oraz rozkład tworzą interesujący klimat dając możliwości wielu ciekawych aranżacji. Miejsce nieograniczonych możliwości, stworzone aby zaskakiwać…Klub gościł wiele gwiazd takich jak: Eddie Thoneick, Sandy Rivera, Norman Doray, Sebastien Drums, Michael Canitrot, Tomas Gold, Dominic Minelli, Aki Bergen, Syke’n’Sugarstarr, Horton Whores, Martijn Ten Velden, Micky Slimj, Plastik Funk, Paul Jackson, Till West i wielu innych. www.baseclub.pl

O Antosi:

Imie i Nazwisko: Antosia Skoczylas
Data urodzenia: 2007-11-25

Antosia Skoczylas urodziła się 18.07. 2007 roku w Krakowie z ogromnym naczyniakiem limfatycznym, od razu została przeniesiona na oddział intensywnej terapii. Naczyniak, jest bardzo rozległy zajmuje całą prawą stronę szyi, nasadę języka, podniebienie miękkie wnikając do śródpiersia górnego. To typ nowotworu niezłośliwego. Zespół najlepszych chirurgów zajął się leczeniem Antosi. Jej stan się pogarszał… Naczyniak był coraz większy i zajmował nowe obszary prześlicznej buzi. Zastosowano leczenie metodą ostrzeliwania OK.- 432. Jest to metoda bardzo kosztowna i bardzo bolesna dla 3letniego dziecka. Do dnia dzisiejszego Antosia jest poddawana leczeniu.

Dziecko ma prawo do wychowania się w rodzinie,  nabycia odpowiednich wartości i wzorców postępowania! Razem możemy jej pomóc, ulżyć cierpieniu, wspomóc jej rodziców, wygrać walkę o zdrowie!!! www.antosia.net

Organizacja:

– base music club
– Agencja DJ-BOOKING Polska
– Dirty Staff Records

 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →