News

Olly James w godzinnym secie dla Rave Culture

Brytyjski producent publikujący w takich wytwórniach jak Rave Culture czy Spinnin’ Records przygotował dla nas świeżutki set naszpikowany nowościami. Sprawdźmy jak to wszystko brzmi!


Olly James – powrót do łask

Olly jest dobrze znany fanom EDM-u już od dłuższego czasu. Nowoczesna wersja piosenki pt. Ecuador w 2016 czy potężna kolaboracja z duetem Blasterjaxx w 2018 to tylko malutki kawałek portfolio brytyjskiego producenta, ale jak wyglądał dla niego rok 2021? Powiemy tak – było dość potężnie.
Już z początkiem 2021 Anglik przedstawił nam na Spinnin’ jego utwór Disco. Później mogło już być tylko lepiej. Trzy solidne wydania na Rave Culture z takimi gwiazdami jak Sandro Silva czy Ben Nicky to gratka dla fanów tzw. rave roomu.
Oprócz tego, że Olly pojawił się w stajni W&W, to można było go również zobaczyć na takich podwórkach jak Dirty Workz, gdzie w maju wydawał swoją kolaborację z Mikiem Reverie.

Przeczytaj też: KAAZE z wyjątkowym kalendarzem adwentowym

Warto też wspomnieć, że pod koniec roku 2020 James zaprezentował nam swoją własną wytwórnię Rave Room Recordings, na której w 2021 prężnie pracował wydając swoje tracki, jak i goszcząc innych producentów. Zachęcamy do sprawdzenia, bo to pozycja MUST LISTEN dla fanów big roomu.

Olly James & Ozgun & Max Aeris – Hooked, posłuchaj

Nowiutki set naszpikowany ID

Najnowszy set od Brytyjczyka dla Rave Culture trwa lekko ponad godzinę. Producent wie jednak doskonale, że czas to pieniądz i zdecydowanie nie próżnował tworząc tą składankę. Trzydzieści dwie piosenki w 60 minut to dosyć sporo, ale spójrzmy na to z tej strony, że pojawiło się tam aż 14 wciąż niewydanych produkcji (remiksy piosenek jak i ID Olly’ego).
Podczas seta możemy usłyszeć niewydaną jeszcze kolaborację Anglika z Maddixem, która pierwszy raz została publicznie zaprezentowana w lipcu tego roku podczas występu W&W. Oprócz tego mamy tutaj nowy track Jamesa dla Revealed Recordings pt. Oldschool, gdzie na wokalu pojawił się dobrze nam znany Kris Kiss.
Zapowiada się też wspólny, solidnie wyprodukowany utwór z niemieckim duetem AXMO, który zostanie wydany na Rave Culture w najbliższym czasie. Piosenka będzie nazywała się Back To The Rave i jest to połączenie rave oraz big roomu. Czekamy zniecierpliwieni!
Co jeszcze dało się wychwycić w najnowszym secie DJ-a z Wysp? Sprawdźcie sami, bo to gratka dla wielu z was!

Olly James – Rave Culture Liveset, posłuchaj

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →