News

Oficjalnie: A State Of Trance 2018 w maju w Polsce!

Po wielu tygodniach spekulacji i wyczekiwania wreszcie możemy głośno powiedzieć, że kultowy event A State Of Trance powraca po 8 latach przerwy do Europy Środkowo-Wschodniej! Dzięki wielu staraniom Agencji TME to właśnie Polska została ponownie wyróżniona do zorganizowania 850. wydania ASOT-a.

Wszyscy fani z naszej części Europy, którzy chcą uczestniczyć w tej imprezie, mogą wybrać się na nią aż dwa razy! Dajemy im możliwość przeżycia tego niezwykłego wydarzenia w najnowszej, jednej z największej w Europie – Arenie w Gliwicach, 30 maja 2018 (31 maja – Boże Ciało – dzień wolny od pracy)! 

Sprzedaż biletów ruszy we wtorek 24.10. o godzinie 20.00 w bileteriach:
http://asot.wlotki.pl  (bezpośredni link)

W naszej bileterii będzie możliwość zamówienia biletów jako plik PDF do wydruku oraz jako ekskluzywną pamiątkową kartę plastikową (za dopłatą).


Na uwagę zasługuje fakt, że dziesiątki promotorów z całego świata starało się o zorganizowanie 850. wydania ASOT-a, a tylko nielicznym to się udało – m.in. Agencji TME z Polski.

Już dziś zapraszamy całą #TranceFamily z Polski i Europy do Gliwic!

Śledźcie fanpage Agencji TME, która sukcesywnie będzie publikować kolejne ważne informacje. Rzecz jasna nie zabraknie ich również na łamach FTB.pl. 

Dołączcie także do grupy ASOT 2018 Polska na Facebooku https://web.facebook.com/groups/903263009838590Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →