Recenzje

Nowy Kalkbrenner!

Niedawno zapraszaliśmy Was na prezentację filmu „Berlin Calling” w polskiej telewizji publicznej. „Wydarzenie” to spotkało się z wielkim odzewem, większość osób zainteresowanych muzyką taneczną dzieliło się tym newsem na społecznościowych profilach, nie da się ukryć, że Paul Kalkbrenner i „Berlin Calling” to dziś bardzo rozpoznawalne i budzące emocje marki.

Zapewne zatem wielu z Was czekało na świeże nuty od niemieckiego producenta. Właśnie przyszedł czas na jedną z nich – kilka dni temu Paul Kalkbrenner zaprezentował światu „Das Gezabel”. Przy okazji pojawił się od razu teledysk. Jak się prezentuje nowy kawałek Kalkbrennera? Czy to coś ciekawszego od brzmień z ostatniego albumu, który nam bardzo się podobał, ale wielu recenzentów ze świata uznało go za bardziej lub mniej rozczarowujący?

Jeżeli polubiliście ostatnią płytę, „Das Gezabel” też polubicie – to Kalkbrenner w wersji raczej delikatnej. Gdyby odjąć mu taneczną stopę, byłby całkiem udanym numerem chill outowym, do słuchania przy zachodzie słońca w Cafe Del Mar na Ibizie. Fani powinni być jednak zachwyceni – w końcu Kalkbrenner nie od dziś łączy ze sobą taneczne beaty z emocjonalnymi melodiami.

Ile dajecie kawałkowi w skali od 1 do 10?

Paul Kalkbrenner – Das Gezabel (Official HD Version)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →