News

Nowy album i cykl imprez ATB

Czasem głupio przyznać się do czasów, gdy „wół cielęciem był” i słuchał rzeczy, których słuchali wszyscy; które leciały w radiu jako największy powerplay wszystkich stacji. Czy chcemy do tego wracać, czy nie ATB i jego największe hity znamy wszyscy.

Pomijając aspekty komercyjności, nikt na świecie nie robi tak przyjaznej dla ucha radiowej muzyki elektronicznej, jak Andre Tanneberger. Z tym większą radością doszły nas ostatnio słuchy o jego albumowym powrocie. Czy będzie to tak wielki sukces jak „No Silence”?

Szczerze tego Niemcowi życzymy. W grudniu przeczytać mogliśmy o jego planach zamknięcia się w studiu i przygotowania kompilacji „ATB the DJ 6”, której premiera miała już miejsce. Po jej wydaniu Andre powrócił do studia na kolejne miesiące i chodzą słuchy, iż jego kolejny album producencki ma być gotowy w kwietniu, wraz z wielkim cyklem promocyjnym na całym świecie.

Dla fanów Tannebergera, parających się również produkcją muzyczną, przygotowany został konkurs. Nadsyłać w nim możecie swoje utwory, spośród których Andre wybierze jeden, do którego przyłoży swoją muzyczną rękę i umieści na nadchodzącym krążku jako koprodukcję. Szczegóły w załączniku.

ATB zapowiada się pracowity rok, a wielbicielom trance’u smaczny kąsek! Pozostaje tylko czekać i trzymając za słowo, ciągnąć jednocześnie tak uwielbianego  przez Polaków producenta za język w oczekiwaniu na dalsze informacje!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →