News

Nowe remiksy Schiemanna

Dave Schiemann mówił nam jakiś czas temu w wywiadzie, że kilka dobrych utworów w roku wystarczy. Czy miał na myśli również remiksy? Na pierwszy tegoroczny autorski numer przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać, dwa pierwsze remiksy już są.

Własciwie to jeden już jest, drugi będzie za chwilę (ściślej – za tydzień). Kilka dni temu światło dzienne ujrzała reinterpretacja kompozycji duetu Fabio XB i Ronnie Play. Numer nazywa się „Moosik” i w wersji Schiemanna – utrzymanej w prędkości 132 bpm – zdecydowanie nadaje się na parkiety. Pompuje i porywa, zdecydowanie tryska energią na wszystkie strony. Dodajmy, że kawałek wydany został w labelu Soundpiercing, związanym z Armadą. Oto link do fragmentu nagrania:

http://www.beatport.com/track/moozik-dave-schiemann-remix/3223435

Tymczasem 30 stycznia ukaże się remiks Dawida do utworu Zuri „The Moon Disappeared”, który pojawi się na rynku nakładem Braslive Records. Schiemann zajął się tą kompozycją ze względu na urzekającą melodię i rzeczywiście – na pewno dacie się złapać na główny temat. Pytanie brzmi – jak Wam się podoba jego rozwinięcie w wykonaniu Davida? Potężny, nowowczesny drop, potem powrót do wiodącego motywu melodycznego. Pachnie sukcesem, dobra robota!

Zuri – The Moon Disappeared (Dave Schiemann Remix) Teaser by daveschiemann
Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →