News

Nocturnal show Matta Dareya w RMI Fm


Nocturnal Radio to wyjątkowa audycja, której pomysłodawcą i autorem jest znany producent i DJ Matt Darey. W niespełna dwa lata od pierwszej emisji programu – Nocturnal trafi na antenę ponad 100 rozgłośni radiowych (FM, satelitarnych i internetowych) w 15 krajach zdobywając sobie liczne grono wiernych fanów.


Szczególna specyfika programu wynika przede wszystkim z jego muzycznej otwartości i różnorodności. Mimo, że Matt Darey kojarzony jest przede wszystkim z brzmieniami UK trance, to w swoim programie prezentuje wszystkie aktualnie najpopularniejsze gatunki muzyki klubowej. Drugim niezaprzeczalnym atutem Nocturnal jest udział wyjątkowych gości w exclusive guest miksach stanowiących drugą połowę dwugodzinnego show. Wystarczy tylko wymienić kilku ostatnich zaproszonych przez Matta artystów – Sven Vaeth, Judge Jules, Dallas Superstars, Nick Warren, Gabriel & Dresden czy Tiesto. Żaden inny show radiowy na świecie nie może się pochwalić tak znakomitym line-upem gości. Dzięki prywatnym kontaktom i swojej renomie Darey potrafi jednak przekonać największe gwiazdy, by wzięły udział w jego programie.


Audycja pojawiać się będzie na antenie poznańskiego radia RMI Fm w sobotnie wieczory w godzinach 22:00 – 24:00. Mamy nadzieję, że dzięki temu przygotowania do imprezy, befory czy wieczory w domu spędzać będziecie w niesamowitej atmosferze Nocturnal Radio Matta Dareya.


Od dzisiaj zapamiętajcie hasło „Join the Nocturnal generation”!


>
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →