News

Nitrous Oxide przedstawia Accelerate Session

Już w sobotę, 19 stycznia specjalne wydanie audycji Accelerate Session na Afterhours fm której gospodarzem jest Nitrous Oxide (fot). Program ten będzie wyjątkowy ze względu na trzy sety od zaproszonych gości.


Poznański producent postanowił urozmaicić swój radioshow za pomocą gościnnych występów swoich kolegów z branży. Audycja tradycyjnie odbędzie się w sobotę od 22, a na pierwszy ogień poszli Mike Shiver, Jon O’Bir i Daniel Kandi!


Mike Shiver to producent i dj ze Szwecji, którego nie trzeba przedstawiać fanom trance’owych brzmień. Znany z takich produkcji jak np. „Morning Drive” czy „Water Ripples” ostatnio nieco zmienił swój styl, prezentując brzmienia idące bardziej w stronę electro, ale wciąż zachowujące upliftingowy vibe.


Jon O’Bir mimo młodego wieku uważany jest za jedną z najbardziej wpływowych osób w świecie UK trance. Właściciel labelu Conspiracy często gra sety oparte na niewydajnych kawałkach. Warto sprawdzić przed jego występem ósmego marca w hali Łuczniczka.


Duński talent  Daniel Kandi to kolejny gość Nitrousa w sobotnim programie, wydający, podobnie jak nasz rodak w Anjunabeats. Jego produkcje to epicka podróż przez piękne melodie uplifting trance. W kwietniu będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć go na żywo we Wrocławiu na Godskitchen.


Audycja będzie trwała od 22 do 2 nad ranem a rozpocznie ją godzinnym setem gospodarz programu. szykuje się prawdziwa uczta fanów trance! Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić was do wysłuchania Accelerate Session w sobotę, 19 stycznia na antenie Aferhours.fm 


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →