News

Nitrous Oxide powraca z Aną Criado

Trzeba przyznać, że fani Nitrousa Oxide’a musieli w ostatnich czasach mocno pracować nad cierpliwością. Poznański producent miał ewidentną przerwę w dostarczaniu nowej muzyki, ale jak się okazuje wcale nie próżnował. 

W zeszłoroczne wakacje pisał na swoim fanpage’u, że tworzy właśnie „piękne melodie na swój nowy album”. Na początku lutego 2014 narobił apetytu stwierdzeniem, że „zbliżają się 2 nowe upliftingowe kawałki”, co na pewno ucieszyło tych wszystkich miłośników jego talentu, którym nie po drodze było z trousowymi propozycjami. 


Najnowszy utwór Nitrousa jak najbardziej przypomina jego muzykę sprzed zmiany – budzi skojarzenia z materiałem znanym z jego albumu wydanego w Anjunabeats zatytułowanego „Dreamcatcher”. Charakterystyczna linia basowa odsyłająca nas do czasów „5” Aalto, przyjemna melodia w breakdownie trochę jak z „Clocks” Coldplay, do tego anielski głos Any Criado… Jak Wam się podoba taki powrót polskiego producenta? Utwór „Before I Met You” wydaje Raz Nitzan w labelu Adrian & Raz. 

Ana Criado & Nitrous Oxide – Before I Met You (Adrian&Raz)


P.S. Sprawdźcie też najnowszego seta nagranego dla Anjunabeats Worldwide

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →