News

Nitrous Oxide czy Arctic Moon?

11. urodziny FTB coraz bliżej, odpocznijcie w ten weekend, żeby mieć siły na następny! Dokładnie za tydzień pierwsza część obchodów w X-Demonie w Lesznie, a dzień później wielki finał w X-Demonie w Zielonej Górze. Nie przegapcie tych imprez, w sobotę za konsoletą zobaczymy między innymi tych dwóch panów:

ARCTIC MOON

Zaczynamy od czarnego konia tegorocznego wyścigu o miano najpopularniejszego didżeja w Polsce według użytkowników najpopularniejszego klubowego portalu. Gdyby w ostatecznej klasyfilacji Artic wyprzedził Nitrousa, można by było mówić o wielkiej zmianie w świecie polskiego uplifting trance’u. Kiedyś na szczycie byli jako pierwsi wydający dla dużych labeli Nitrous Oxide i Adam Nickey, potem o Adamie przycichło, a do gry bez większego rozgłosu wkroczył Arctic Moon.

Dla wielu fanów klasycznego trance’u w Polsce to absolutny ulubieniec, każdy kolejny numer i remiks zbiera pochwały, każdy przynosi mu nowych miłośników. Na FB ma w tej chwili 18 tysięcy fanów, Nitrous niespełna 16 tysięcy. Czy jedyna nowa postać w TOP 10 wyląduje w czołówce zestawienia? Może wygra? Przekonacie się w przyszłą sobotę bezpośrednio na imprezie w X-Demonie Zielona Góra.

NITROUS OXIDE

Gdyby jakiś młody producent wydał takie nagrania, jak „Follow You”, „Gr8!”czy „iPeople” albo zrobił takie remiksy, jak ostatnio Krzysztof dla  Daniela Kandi czy Above & Beyond, zapewne zostałby okrzyknięty sensacją. N20 ma tego „pecha”, że po tylu latach wydawania oczekuje się od niego jeszcze więcej, ciągle więcej i więcej.

Niejako wychodząc naprzeciw swoim fanom domagającym się eksperymentów z brzmieniem, w roku 2011 rzeczywiście odświeżył swój sound, co rzecz jasna spotkało się z różnymi reakcjami. Mniej upliftingu, więcej modern trance’u – czy to stały kierunek Nitrousa przekonamy się w kolejnym roku, tymczasem dajcie znać swoimi głosami, czy popieracie zmiany u N20.

Adres aplikacji do głosowania: 

 
 
 
 

Przypominamy o dwóch urodzinowych imprezach – w Lesznie i w Zielonej Górze! To już w przyszły weekend!

 

 
9 grudnia 2011 – X Demon Leszno:

DJ W (Bydgoszcz)
INOX (Leszno)
V_Valdi (Legnica)
SEBASTIAN S (Bydgoszcz)
MONTER (Brzeg Dolny)
PETE CRANK (Lubin)
MARCIN ŻYSKI (Poznań)
GROOVE COCKTAIL (Leszno)
HELIUM (Rawicz)
MAUREEN (Płock)
LOUI (Leszno)
TRECK (Leszno)
 

10 grudnia 2011 – X Demon Zielona Góra:

Neevald (Poznań)
Inox (Leszno)
@lex (Głogów)
Arctic Moon (Szczecin)
V_Valdi (Legnica)
Miqro (Szczecin)
Dave Schiemann (Grudziądz)
DJ W (Bydgoszcz)
Fafaq (Ostrów Wielkopolski)
Nitrous Oxide (Poznań)

+

Loui & Scibi (Leszno)
Jerry Deff (Siedlce)
Adam de Great (Opole)
Marcin Żyski (Poznań)
Monter (Brzeg Dolny)
Treck (Leszno)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →