News

Nifra udostępniła swój set z festiwalu UNTOLD 2022

Pochodząca ze Słowacji DJ-ka jest jedną z najbardziej znanych przedstawicielek muzyki trance na świecie. Jakiś czas temu mieliśmy okazję pisać artykuł o jej najnowszym secie, który został nagrany nad Morzem Martwym. Kilka dni temu Nifra udostępniła swój pełny set z festiwalu UNTOLD w Rumunii, gdzie pojawiła się wraz z największymi gwiazdami gatunku. Sprawdźmy, co wtedy zagrała!


Nifra. Trance’owa DJ-ka na wielkim festiwalu

UNTOLD Festival to bez wątpienia jedna z największych EDM-owych imprez w całej Europie. Event ten gościł w tym roku takich artystów jak np. Hardwell, David Guetta, duet Dimitri Vegas & Like Mike czy Steve Aoki. Nie zabrakło oczywiście przyjaciół Nifry w postaci innych DJ-ów grających trance, a mowa tutaj o Ferrym Corstenie, ATB lub projekcie Aly & Fila.

Nifra na UNTOLD 2022 wystąpiła dokładnie 4 sierpnia na scenie Fortune obok gwiazd pokroju Markusa Schulza, Marco V czy Darrena Portera. Jej występ trwał około półtorej godziny, więc przygotujcie się na dokładnie 83 minuty muzyki trance! Nikoleta zaprezentowała podczas tego występu swoje dwie jeszcze niewydane produkcje, które mogliśmy słyszeć już w jej poprzednich setach z tego roku.

W secie Słowaczki nie zabrakło produkcji takich DJ-ów jak np. Maddix, Fisherman czy duetu Arkham Knights. Nifra przedstawiła również swoje własne tracki o nazwach Getaway, Resistance i The New Breed. Ciekawym kawałkiem mógł być również remiks piosenki Armina Van Buurena Let You Down od nieznanego jeszcze producenta. Warto wspomnieć, że podczas koncertu Nikolety rozbrzmiał taki przebój jak 9PM (Till I Come) Andre Tannebergera w wersji od jej znajomego – Daxsona, który już niebawem odwiedzi polską edycję Transmission!

Więcej nie zdradzam, bo przez prawie półtorej godziny materiały zdecydowanie jest czego posłuchać. Swoimi spostrzeżeniami na temat występu Nifry możecie dzielić się z nami pod oficjalnym postem dotyczącym tegoż newsa na oficjalnym fanpage’u FTB, na którego serdecznie Was zapraszam!

Posłuchaj setu Nifry z UNTOLD Festival 2022!

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →