News

Niedługo minie 10 lat od premiery utworu „Clarity”. Jakie plany ma Zedd?

To już dziesięć lat od premiery jednego z najpopularniejszych utworów Zedda. Jakie plany na przyszłość ma artysta i jak świętować będzie tę okrągłą rocznicę? Sprawdź! 


Clarity to najlepszy utwór Zedda?

Zedd to producent, który osiągnął wiele w świecie muzyki EDM. Zdobył przecież jedną z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych na świecie – Nagrodę Grammy. Współpracował z wieloma artystami takimi jak m.in. Hayley Williams, Selena Gomez, Ariana Grande czy Foxes. Z tą ostatnią piosenkarką pochodzącą z Wielkiej Brytanii nagrał właśnie utwór Clarity, który w tym roku obchodzić będzie swoją dziesiątą rocznicę premiery. 
Tak, chodzi o ten utwór i album, który chyba na zawsze zapisał się na kartach historii muzyki mainstreamowej. Clarity to dziesięcioutworowa składanka, na której znajduje się właśnie jedna z najpopularniejszych produkcji Zedda o takim samym tytule. Całość zebrała już potężną liczbę kilkuset milionów odtworzeń. Z pewnością możemy uznać Clarity za najlepszy album tego producenta. A wam jaki utwór przypadł do gustu najbardziej?

Z okazji dziesiątej rocznicy premiery albumu Zedd postanowił przygotować coś specjalnego. Już 9 października w Los Angeles odbędzie się specjalny koncert z udziałem samego producenta oraz orkiestry, która składać się będzie z pięćdziesięciu osób. Wspólnie wykonają na żywo utwory właśnie z albumu Clarity. Będzie to niesamowita okazja do usłyszenia produkcji Zedda symfonicznie z wykorzystaniem m.in. skrzypiec czy wiolonczel. 
Ostatnimi czasy Zedd wypowiedział się również na temat swoich planów na przyszłość.
Moim kolejnym dużym projektem jest mój album, który zacząłem przed pandemią. Album będzie zawierał kilka szczęśliwych momentów i kilka momentów energicznych, ale to wciąż jest moja droga, którą obrałem. To mój kolejny duży projekt, ale na pewno będzie osadzony w świecie muzyki tanecznej.
Informacji jest niewiele, ale już nie mogę doczekać się premiery zapowiedzianego albumu. Czy zdobędzie również tak duży sukces jak wcześniej wspomniany album Clarity

Posłuchaj albumu Zedda – Clarity

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →