News

Nicky Romero otwiera nowy segment swojej wytwórni – Protocol Lab

Protocol to marka znana każdemu miłośnikowi house’owych brzmień. Będąc pierwowzorem wielu dzisiejszych trendów, Nicky Romero otwiera segment wytwórni nastawiony wyłącznie na wspieranie nowych talentów. Sprawdź!


Protocol ikoną rynku EDM

Protocol Recordings, będące dzieckiem Nicky’ego Romero, jest jedną z najbardziej uznanych wytwórni w swoim segmencie EDM, która cały czas zaskakując swoimi zasięgami czy wydaniami od światowej sławy artystów, utrzymuje od wielu lat swoją pozycję na rynku muzycznym. Wraz z rozwojem całego projektu Nicky chciał zawsze stworzyć segment poświęcony wyłącznie świeżym talentom na rynku muzycznym i właśnie nadszedł ten moment. Wytwórnia Protocol Recordings ogłosiła właśnie powstanie nowego sublabelu o nazwie Protocol Lab.

Sublabel pomysłem na odświeżenie brzmienia wytwórni

Ogłaszając to za pomocą Twittera, Protocol Lab ma być domem dla talentów, których potencjał zostanie doceniony przez Nicky’ego. W ramach tego konceptu nowi artyści byli wystawiani na światło dzienne podczas koncertów i wydarzeń na całym świecie, takich jak Amsterdam Dance Event, a także eksperymentalnych wydawnictw typu extended play. Na scenie podczas klubowych nocy Protocol Lab pojawiali się tacy artyści jak Sam Void, FaderX czy Marc Benjamin, a teraz sam pomysł będzie się skupiał wyłącznie na rozwijaniu nowego segmentu wytwórni.

Przeczytaj także: Kiedy talent spotyka legendę. Don Diablo z remiksem utworu Aviciiego

Sublabel ma już swoje pierwsze wydawnictwo, którym jest utwór Repiet i Andrew A – Stuck on You. Kawałek ten jest idealnym wstępem do tego, czego można się spodziewać po tej wytwórni, która planuje eksperymentować z nowymi, ekscytującymi gatunkami, jednak czy przyszłe wydania na Protocol Lab dorównają oczekiwaniom odbiorców? 

Stuck On You świetnym rozpoczęciem nowego etapu w Protocol

Utwór wyprodukowany przez Repiet & Andrew A łączy w sobie wiele segmentów sceny house, gdzie wszystko okraszone świeżym wybrzmieniem już od pierwszego odsłuchu zapada w pamięć. Zdaniem praktycznie całej społeczności jest to najlepsze wydanie Protocol tego roku i naprawdę ciężko się z tym nie zgodzić. Bogate, ciepłe akordy na zmianę z dynamicznym basem są świetnym przykładem inspiracji ze znanego już stylu tech house, lecz w pierwszym wydaniu na Protocol Lab prezentuje się ono nadzwyczaj dobrze. Aby nie przegapić najnowszych wydań z nowego segmentu Protocol Recordings, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Repiet & Andrew A – Stuck On You, sprawdź

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →