News

Nauka produkcji muzycznej z najlepszymi? 'Masterclass 2′

EQulibrium Sounds rozpoczynało swoją przygodę jako podmiot sprzedający tzw. soundbanki, czyli paczki z dźwiękami. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu osób pracujących przy tym projekcie, powstała pierwsza w Polsce konferencja Trance, której uczestnicy mogli poznać wiele tajnik produkcji muzycznej. 16 marca 2019 roku odbędzie się drugie szkolenie z cyklu „Masterclass”, na którym nie zabraknie wielu atrakcji dla osób, które tworzą lub chcą tworzyć własną muzykę, niezależnie od ich obecnego poziomu wiedzy.

Projekt EQulibrium Sounds, będący inicjatywą producenta Marcina Przybylskiego (aka Martin’s Effect) powstał w 2016 roku. Początkowo skupiał się on na tworzeniu i sprzedaży paczek z dźwiękami, czyli tzw. soundbanków. Jednak zespół stworzony przez Marcina nie zamierzał zaprzestać na tylko jednej gałęzi swojej działalności. Rok później ruszyły prace nad pierwszą w naszym kraju konferencją na temat produkcji muzyki trance.

Celem projektu było (i nadal jest) przekazywanie wiedzy uznanych w środowisku ludzi producentom oraz osobom aspirującym do tej roli. 9 czerwca br. każdy uczestnik, niezależnie od poziomu swojego doświadczenia, miał szansę spotkać się w Łodzi (w hotelu Iness) z Adrianem Wójcikiem, znanym pod pseudonimem A.R.D.I. (AVA White / Black Hole Recordings). 35 osób stworzyło tego dnia wyjątkową klasę uczniów, przyswajających teoretyczną i praktyczną wiedzę, a także tajniki tworzenia muzyki, wymieniających spostrzeżenia na temat swoich prac i… po prostu – spędzających dobry i konstruktywny czas.

Czy Ty także chciałbyś dołączyć do tej społeczności? Już 16 marca 2019 roku, tym razem w hotelu Andersia w Poznaniu (pl. Andersa 3), odbędzie się druga edycja „Masterclass”, na której nie zabraknie dla Was mnóstwa atrakcji! Już niedługo zostaną ogłoszeni prelegenci, w tym producenci, których utwory dobrze znacie i kochacie! Na „Masterclass 2” będziecie mieli okazję uczyć się od najlepszych!

Więcej informacji na profilu EQulibrium Sounds na Facebooku: https://www.facebook.com/equlibriumsounds

Polecamy też dołączenie do grupy EQulibrium Sounds: https://www.facebook.com/groups/1943142249345560 
Vlog#2 – EQulibrium Sounds – Produkcja muzykiPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →