News

Nature One 2007 w Polsce ?? Wypowiedz się …

Witajcie !!


Chcemy poznać Wasze zdanie na temat organizacji imprezy „Nature One” w Polsce. Czy w natłoku dużych imprez odbywających się w naszym Kraju, jest jeszcze miejsce na Nature One ??


 


Są ogromne szanse aby ta impreza się odbyła właśnie w Polsce, i teraz chcemy poznać Wasze zdanie- Wasze czyli osób do których ta impreza ma być skierowana. Możecie wpisywać swoje uwagi, oczekiwania, a także ciekawe pomysły- to właśnie Wy macie być zadowoleni.


Gwarantujemy, że organizatorzy pilnie będą śledzić ten temat, i zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski- dlatego liczymy na żywą dyskusję, która powinna zaowocować zorganizowaniem tej wspaniałej imprezy.


Zapraszamy Was do głosowania na temat organizacji imprezy NATURE ONE w Polsce, w załączniku znajduje się link do strony organizatora gdzie możecie oddawać swoje głosy. Zapraszamy serdecznie do głosowania.Aby wejść i zagłosować, kliknij na link znajdujący się w załączniku.


Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl będzie Was informować na bieżąco o nowościach dotyczących organizacji tej właśnie imprezy.


Pozdrawiamy gorąco.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →