Artykuł

Najzabawniejsi producenci na świecie?

Za oknami mglisto i szaro, czas więc na odrobinę rozrywki. Mamy dla Was kilka obrazków, które powinny Was rozśmieszyć. Nie powinno być z tym problemu, jeśli jesteście producentami, albo chociaż jesteście w stanie zrozumieć ich rozterki.

Jeszcze nigdy w historii nie polecaliśmy Wam żadnego konkretnego fejsbukowego profilu tematycznego, ale w tym przypadku nie mamy wyjścia. Dziś to odpowiedniki interesujących stron www, a te polecaliśmy w przeszłości nie raz i nie dwa.

W tym przypadku można mówić o pewnym fenomenie – nie wiemy, kto stoi za profilem „Presety, Loopy, Sample z Dupy”, ale zakładamy, że jest to ktoś nie tylko będący producentem, ale też będący przede wszystkim inteligentnym, przenikliwym i zabawnym człowiekiem. Nie widzieliśmy anglojęzycznych wersji jego/ich memów, więc zakładamy, że on czy oni sami je tworzą, za co należy im się szacunek.

Poprawcie nas, jeśli się mylimy, ale czegoś takiego jeszcze nie było – nikt dotąd tak trafnie i zabawnie nie komentował udręczonego życia producenta muzyki elektronicznej. Zresztą, nie ma co się dłużej rozpisywać – te obrazki mówią same za siebie, polecamy i gratulujemy twórcom poczucia humoru!

P.S. Przepraszamy za kilka wulgarnych określeń, ale trzeba im przyznać, że idealnie w swoich miejscach pasują. Które najlepsze?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →