Artykuł
Największy przebój Sikdope w nowej wersji! Posłuchaj "Snakes 2022"

Największy przebój Sikdope’a w nowej wersji! Posłuchaj „Snakes 2022”

Jeden z największych przebojów producenta polskiego pochodzenia doczekał się odświeżonej wersji. Jak w roku 2022 brzmi Snakes? Sprawdź!

Co działo się przed Snakes?

Cofnijmy się trochę do roku 2016, kiedy to do sieci wrzucona została produkcja, która odegrała bardzo dużą rolę w karierze polskiego producenta. Sikdope znany był w tym czasie z poprzednich produkcji takich jak m.in. utwór wyprodukowany wspólnie z BorgoremUnicorn Zombie Apocalypse. Wydane wcześniej utwory nie dały mu jednak tak dużej popularności jak ten opublikowany w lutym 2016 roku.

Posłuchaj Borgore & Sikdope – Unicorn Zombie Apocalypse

Wydanie tego utworu zmieniło wiele

Kiedy w sieci pojawiło się słynne Snakes, to cały świat oszalał na punkcie tej produkcji. Utwór można było usłyszeć na każdym festiwalu świata, a grany był przez największe nazwiska na scenie muzyki elektronicznej. Swoją drogą ciekaw jestem, czy Sikdope spodziewał się aż tak dużej popularności wyprodukowanego przez siebie utworu. Dzięki tej produkcji usłyszał o nim cały świat. Dla osób, które zapomniały już o tym utworze, Sikdope przygotował małe przypomnienie.

Największy przebój Sikdope'a w nowej wersji! Posłuchaj "Snakes 2022"
Sikdope podczas występu na EDC Orlando 2017

Snakes w odświeżonej wersji

Nie wiem, czy taki był zamysł, ale z pewnością udało się producentowi przypomnieć nam o tej znakomitej produkcji. A wszystko to dzięki stworzeniu odświeżonej wersji utworu Snakes. Nowa wersja to przede wszystkim zmiana w dropie. Sikdope dodał pod charakterystyczne dźwięki melodii nową linię basu. Jestem pewien, że nowa wersja utworu poleci na niejednym klubowym parkiecie lub domówce. A wy co sądzicie o Snakes 2022?

Posłuchaj Sikdope i jego Snakes 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →