News

Najlepsze kawałki roku według FTB. Część 1: Sexy Housowy Top Louiego

Podsumowując rok 2010 wypada jakiekolwiek komentarze poprzeć swoimi listami przebojów. Tym samym poprosiliśmy członków naszego DJ Teamu oraz redakcji i pracowników serwisu, by ułożyli swoje notowania. Na pierwszy ogień rzucamy Louiego!

  1. Dennis Ferrer – „Hey hey” (DF’s Attention vocal mix)

„Hey hey” w moim top 10 na pierwszym miejscu! Dawet dla mnie jest to zaskoczenie, bo początkowo nie podobał mi się ten utwór. Uważam, że jest to jeden z tych, które trzeba przesłuchać kilka razy, żeby mocno utkwił w pamięci… Fantastyczna głębia, wiele ciekawych instrumentów, znakomita aranżacja i niesamowity wokal, wszystkie te elementy składają się na kompletny track. House w najlepszym wydaniu, hey hey!

  1. Dj Gregory & Gregor Salto – „Canoa”

„Canoa” kojarzy mi się z okresem tegorocznych wakacji. Słońce, piasek, morze i „Canoa”, nic więcej do szczęścia nie było potrzebne…;)

  1. Gregor Salto ft. Chappell – „I’m your friend”

„I’m your friend” na miejscu 3 z jednego prostego powodu. Był to chyba najczęściej przeze mnie grany utwór w 2010 w klubie X-Demon, gdzie jestem rezydentem. W pewnym stopniu wpływ także ma na to fakt, że wokalistę, Chappella, poznałem osobiście podczas ADE 2010 – strasznie sympatyczny facet!

  1. Loui & Scibi ft. Jacob A. – „Around”

Z Kubą współpracuje się bardzo dobrze , zawsze materiał przygotowany profesjonalnie i na czas. Podobnie było tym razem – solidny wokal i groove, który lubimy. 😉 Swoją cegiełkę dołożył także Banan na saksofonie.

  1. Dario D’attis ft. Shon Jackson pres. Lejuan – „Face The Music” (Dario Dattis Bad Boy Dub)

W moim Top 10 musiał znaleźć się choć jeden utwór tego producenta. Wraz ze Scibim śledzimy i podziwiamy jego produkcje już od dłuższego czasu. Charakterystyczny groove, zawsze doskonałe dzieło. Dla mnie jest to jeden z tych wykonawców, którego utwory można kupować w ciemno.

  1. Tensnake – „Coma Cat” (Mark Knight Remix)

„Coma Cat” doskonale sprawdzał się na parkiecie mimo swoich 119 BPM! Muzyka zwolniła, co mnie bardzo cieszy, a ten utwór jest tego doskonałym przykładem.

  1. Black Coffee – „Juju”

Black Coffee pewnie bardziej znany jest wśród „poszukiwaczy” utworów w sklepie internetowym Traxsource. Pierwsza rzecz, która kojarzy mi się z tym producentem, to przepiękna perkusja, w której często wykorzystuje tzw. „mallety” i charakterystyczne kongi. Nie inaczej jest w utworze „Juju”. Wszystko uzupełnia klimatyczny teledysk, który jest jak wisienka na torcie 😉 Kto nie widział wideoklipu musi to nadrobić, polecam!

  1. Dr Kucho – „La Tarde Se Ha Puesto Triste”

Dr Kucho ponownie dostarczył pozytywne wibracje. Świeży i melodyjny utwór, który długo królował na parkietach.

  1. Sergio Flores ft. Joy Malcolm – „Give it back”

Długo trzeba było czekać na kolejny singiel tego producenta, ale było warto. Klasyczny house spełniający współczesne oczekiwania klubowiczów – lekki i przyjemny, wypełniony latem i gorącym słońcem.

  1. Distant People – „Rhythm of my love” (Loui & Scibi Remix)

Propozycje zrobienia tego remiksu dostaliśmy od Yvesa Murasci. Przyjęliśmy ją od razu. Z przyjemnością pracowało nam się z tym wokalem!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →