News

„My Name is Skrillex” skończyło już 12 lat! Przypominamy pierwszy minialbum Skrillexa

Właśnie minęło 12 lat od wydania pierwszego minialbumu Skrillexa. Jak wyglądał początek kariery amerykańskiego producenta i DJ-a? Sprawdź! 


Skrillex to jedna z najpopularniejszych postaci muzyki elektronicznej

Zastanawiam się, czy będzie czytać to osoba, która pamięta rok 2010 i to legendarne wydanie. W poniedziałek, 7 lipca Sonny John Moore wrzucił na swojego MySpace debiutancki minialbum z możliwością darmowego pobrania. 22-letni wtedy producent miał na swoim koncie już kilka nagranych utworów z zespołem From First To Last, ale solowy projekt Skrillex dopiero raczkował na krótko po wydaniu Gypsyhook EP. Jego długie czarne włosy szybko stały się znakiem rozpoznawczym, a minialbum My Name is Skrillex rozszedł się po sieci jak świeże bułeczki.
Ostatnio minęło 12 lat od premiery tego minialbumu. Skrillex na swoim koncie ma już niezliczoną ilość produkcji, które mocno wstrząsnęły światem muzyki elektronicznej, a on sam zdobył najbardziej prestiżowe statuetki Grammy. Jak to się stało, że frontman emo zespołu osiągnął tak wielką karierę muzyczną jako producent? Moim zdaniem nie można było wymarzyć sobie lepszego początku kariery. Przypomnijmy sobie, co znajdowało się na My Name is Skrillex.

Na składance znajdowało się 7 utworów, w tym jeden bonusowy. Minialbum wrzucony został do sieci 7 czerwca 2010 roku. Jego tracklista prezentowała się następująco:
1. My Name is Skrillex
2. WEEKENDS (feat. Sirah)
3. Fucking Die 1
4. Fucking Die 2 (€€ Cooper Mix)
5. Do Da Oliphant
6. With You Friends
7. My Name is Skrillex (Skrillex Remix) – utwór bonusowy
Niektórzy słuchacze twierdzą, że My Name is Skrillex po tylu latach nadal wywołuje u nich gęsią skórkę. Świeże jak na tamte czasy brzmienia syntezatorów były czymś naprawdę ciekawym, a słuchanie w dzisiejszych czasach minialbumu jest jak podróż do przeszłości. Ostatnimi laty ciężko doszukiwać się u Skrillexa podobnego brzmienia jak to sprzed 12 lat. Jego kariera mocno przystopowała, ale fani producenta nie mają się co martwić. Na swoim Facebooku Skrillex poinformował, że ostatnio ciężko pracuje nad swoimi albumami! Kiedy będziemy mogli je usłyszeć? Tego nie wiemy, ale zachęcamy do obserwowania naszego portalu, aby być na bieżąco!

Minialbum My Name is Skrillex

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →