News

Muzyka filmowa od Rogera Shaha i LeiLani

Sunlounger, High Noon At Salinas, Savannah, San Antonio Harbour, Global Experience i wiele, wiele innych. Roger Shah jest artystą o wielu muzycznych twarzach, doskonałym DJ’em i producentem, który już latem tego roku ponownie pojawi się w Polsce. Jego najnowszy album „Guardian Of Dreams” z LeiLani to kolejny zaskakujący projekt, pokazujący zupełnie inną stronę twórczości tego niezwykłego muzyka.
Niemiecki producent, multiinstrumentalista i kompozytor Roger Shah, w trakcie swojej kariery brał udział w tak wielu różnych projektach, że nie sposób znaleźć innego artystę wywodzącego się ze sceny klubowej, o podobnym dorobku i zakresie działalności. Jest nie tylko podziwianym twórcą trance’owych brzmień, relaksujących utworów downtempo czy klimatycznych melodii do medytacji. Istnieje jeszcze jeden obszar, w którym czuje się doskonale, to muzyka filmowa.

Aby spełnić swoje marzenia, w 2018 roku założył specjalną firmę pod nazwą e11even11music i od razu ruszył z tym projektem do Los Angeles, gdzie powstał pomysł, aby rozwinąć ten temat jeszcze bardziej. Nagrywanie hybrydowych kompozycji orkiestrowych okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i jedną z ważniejszych obecnie specjalności Rogera. Album pt. „Guardian Of Dreams” powstał z udziałem hawajskiej piosenkarki LeiLani i jest nasyconym ezoterycznymi akcentami dziełem. Przemyślanym, transcendentalnym oraz pełnym bezgranicznej wyobraźni. To 11-ścieżkowy materiał z historią. Opowiadanie ubrane w bogate, instrumentalne spektrum.


Tracklista:
01. Guardian Of Dreams 
02. The Last Knight 
03. Spacewalk 
04. Essence Of Life 
05. The Forgotten Civilization 
06. Walk With Me 
07. All Things In Space And Time Are One 
08. Worlds Collide 
09. Kingdom Of Dreams 
10. Earth Bound 
11. Eyes To The Sky
Premiera w Polsce: 13.03.2020 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →