News

MonteR & FTB SESSION @ radio ŻNIN 96,0 FM

Wortal Muzyki Klubowej FTB.PL oraz radio Żnin FM zapraszają w piątek, 9 grudnia do wysłuchania specjalnego wydania audycji Klubowy Piątek – jej gospodarzem jest DJ ClockHouse a gościem specjalnym programu będzie reprezentant FTB DJ TEAM – DJ MonteR


 


 


Audycji Klubowy piątek możecie słuchać na antenie radia Żnin 96,0 FM  a także za pośrednictwem Internetu – link do odsłuchu znajduje się na dole strony.


 


 


Audycja rozpoczyna się o godzinie 21.00


 


Podczas programu liczne promocje, konkursy w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody typu klubowe kompilacje, koszulki, smyczki i inne gadżety…


 


 


DJ MonteR – Tadeusz Janiszewski, Brzeg Dolny


 


Na scenie klubowej od kilku już lat, choć początki jego kariery sięgają wiele, wiele lat wstecz.  Od roku 2008 w składzie FTB dj’s TEAM. Przez lata zdołał już wypracować swój styl, będący niezwykłą mieszanką różnego rodzaju gatunków muzycznych począwszy od ciepłego house’u (funky/latin/vocal/disco) poprzez progressive a na trance kończąc. Ma dwa zupełnie przeciwstawne oblicza muzyczne – z jednej strony bardzo słoneczne, funkowe czy wręcz plażowe, z drugiej zaś – bardziej mroczne, kiedy to prezentuje brzmienia z gatunków tech & progressive. W audycji DSB pojawi się jednak zapewne z lekkimi, melodyjnymi brzmieniami.


 


DJ MONTER jest również wykładowcą jedynej, profesjonalnej szkoły dla DJ’ów czyli FTB DJ SCHOOL, gdzie przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie młodym adeptom sztuki dj’skiej. 


  


   


radio Żnin 96 FM  http://www.radioznin.pl  


słuchaj radia http://www.radioznin.pl/radio_znin_online.m3u  i bądź razem z nami !


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →