News

Monstercat wchodzi na nowy rynek współpracą z F1

Monstercat to jedna z wiodących wytwórni muzyki EDM na świecie. Na rynku utrzymuje się już od ponad dziesięciu lat, a jej największym sukcesem jest wypromowanie takich gwiazd jak np. Marshmello, duetu Pegboard Nerds czy naszego rodaka Tokyo Machine. Ten kanadyjski label to prawdziwa legenda w przemyśle, a teraz przyszedł czas na dalszą ekspansję, a mianowicie podbój dalekiego wschodu! O co chodzi? Sprawdźmy to!


Monstercat otwiera trzecie biuro na świecie

Do tej pory kanadyjski label miał swoje biura w Vancouver w Kanadzie oraz Los Angeles w Stanach. Teraz jednak do tego grona dołączy zupełnie nowy lokal, którego lokalizacja dla wielu z Was może być niespodzianką. Monstercat rozpoczyna ekspansję Dalekiego Wschodu dzięki swoim współpracownikom w Singapurze. Te pięcio i półmilionowe państwo-miasto kolejny raz będzie gospodarzem Grand Prix Formuły 1, w którym wytwórnia również maczała palce.

Z racji otwarcia nowego biura szykuje się impreza, która odbędzie się po Grand Prix Singapur. Event o nazwie All That Matters będzie idealnym sprawdzianem dla członków labelu Monstercat z Dalekiego Wschodu. Wystąpią tam Foxela, Hoaprox oraz indonezyjski zespół Weird Genius, których statystyki przewyższają niejedne europejskich gwiazd EDM-u. Warto również wspomnieć, że pojawią się tam goście specjalni, o których jeszcze nie ma żadnych informacji.

Partnerem całego przedsięwzięcia jest oczywiście F1, a odbędzie się ono w centrum handlowym Clarke Quay nieopodal singapurskiego Chinatown. Jak na EDM-owe standardy będzie to bardzo krótka impreza, bo przewidziana została jedynie na trzy godziny. To jednak nie przeszkadza wytwórni Monstercat, bo jej misja w Singapurze dopiero się rozpocznie. Czy kanadyjski label znajdzie na Dalekim Wschodzie kolejne gwiazdy gatunku muzyki elektronicznej? Przekonamy się już niedługo!

Posłuchaj zespołu Weird Genius w połączeniu z Tokyo Machine na Monstercat!

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →