News

Mikko – Trilogy

Po kilku latach pracy jako główny producent ex. grupy MIXmasters, która na swoim koncie pozostawiła dla wszystkich jej fanów i słuchaczy ponad 40 remixów (w tym wiele z nich znalazło się na płytach artystów) oraz ponad 30 produkcji – w tym 4 wydane single CD oraz 1 vinylowy (pierwszy w Polsce w gatunku muzycznym trance / eurodance),


Mikołaj Jaskółka – teraz jako Mikko wydał najnowszą płytę „Trilogy”. Płytę tą pod względem zawartości możnaby nawet zaliczyć jako mini EP, lecz jak powiedział sam artysta jest to singiel w każdym calu. Płyta jest o tyle wyjątkowa iż znajdują się na niej 3 główne utwory, których wspólną cechą jest fortepian. Dodatkowo, znaleźć możemy ów 3 utwory w wersjach extended oraz jako bonus – wolna wersja jednego z nich.


Zawartość płyty:


1. Mikko feat. Yulia – Be (radio edit)
2. Mikko – Take It Up (radio edit)
3. Mikko – Stay Alive (radio edit)


4. Mikko feat. Yulia – Be (extended edit)
5. Mikko – Take It Up (extended edit)
6. Mikko – Stay Alive (extended edit)


Bonus:


7. Mikko feat. Yulia – Be (album edit)Na płycie usłyszeć można również dwie wokalistki: w utworze Be – głosu użyczyła Yulia znana m.in z takich projektów jak Brightness, BasseBeats oraz w utworze Take It Up – głos współpracującej F.Diamond.


Za kilka tygodni ukaże się płyta z remixami tych właśnie trzech utworów.
Wydawcą płyt jest niezależna wytwórnia Goblin Records Polska.Jak informuje nas sam artysta – to nie koniec niespodzianek. W wielu źródłach przeczytać można było ostatnio o tajemniczym współproducencie z zachodu, który razem z Mikko przygotowuje nową płytę. Miło jest nam poinformać, iż wkońcu prace dobiegają końca. Owym tajemniczym producentem jest dobry przyjaciel Mikko – Michel Diederiks oraz jego partner Patrick de Schrevel – obaj produkujący pod nazwą Central Seven.
Grupa znana jest już od wielu lat m.in z takich hitów jak: Opera, God of House, Error, Missing, Party People etc., oraz znajdującego się obecnie na wielu światowych listach przebojów utworu Proper II men recovered.


Wydanie wspólnego utworu Mikko oraz Central Seven planowane jest w najbliższym czasie. Wszystkie prace z tym związane są już praktycznie ukończone. Utwór ukaże się w wielu krajach na terenie całego świata.
Artysta przygotowuje również aktualnie trasę promującą nowe płyty.Tymczasem najnowsza płyta – „Mikko – Trilogy” dostępna jest za ZERO złotych.
Otrzymać ją mogą stacje radiowe, dee jay-e, kluby oraz dyskoteki.  


 


 


 


Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie artysty:
http://www.mikkotheswallow.com
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →