News

MAYDAY Polska 2021: Informacje o sposobie wejścia na imprezę

Line-up tegorocznego MAYDAY w katowickim Spodku urywa głowę, mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie naszej zabawie 10 listopada! 

Organizatorzy mają dla Was komunikat dotyczący wymagań odnośnie wejścia na imprezę, przeczytającie uważnie:
„Jak zapewne wiecie, otrzymaliśmy komplet zezwoleń na organizacje MAYDAY 10.11.21 w katowickim Spodku więc tak jak obiecaliśmy, przedstawiamy wam zasady, na których będziemy wpuszczać Was na tegoroczną edycję.

Przepisy dotyczące organizacji wydarzeń podobnych do naszych, są wciąż bardzo nieprecyzyjne, lecz działając zgodnie z obowiązującym prawem, aby uczestniczyć w tegorocznej edycji MAYDAY, każdy posiadacz biletu musi wypełnić oświadczenie, które jest do pobrania tutaj: https://cutt.ly/SWznAWT

Zgodnie z decyzją Urzędu Ochrony Danych Osobowych, oświadczenia te nie będą od Was zbierane. Musicie je jedynie okazać w momencie wejścia na imprezę oraz posiadać je przy sobie przez cały czas trwania wydarzenia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, odbyło się w Polsce wiele wydarzeń z wielotysięczną publicznością. Być może nie dla wszystkich jest ono zadowalające, ale tylko w ten sposób możemy podjąć walkę o przetrwanie marki, którą wspólnie tworzymy od 20 lat. Liczymy na waszą wyrozumiałość”. 

LINE -UP:

An On Bast
Carla Roca
Charlotte de Witte
Charly Lownoise
Cherry aka BreakNtune
Chris Liebing
Clara Cuvé
Dax J
Dida
DJ Falk vs Eric SSL
DJ Quicksilver
Eats Everything
Friends of MAYDAY LIVE
Hardsequencer
Jay Frog
Johan Gielen
Joris Voorn
Klaudia Gawlas
Kobosil
Marco Zaffarano
Melanie Di Tria
PETDuo
Peter Fern
Recondite LIVE
RØDHÅD
Sept
Sven Väth
Thomas Hoffknecht
Tomcraft
Westbam
Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →