News

Matt Darey i Marcel Woods w audycji Carlo Calabro

Dużo dobrego dzieje wśród polskich producentów w tym zimowym okresie. Czas więc na update o działalności Carlo Calabro. Wydarzyło się u niego ostatnio w życiu kilka ciekawych rzeczy – coraz lepiej ma się jego audycja, bookingów przybywa, nie wspominając o nowych utworach (a to cieszy najbardziej)! Jeśli Kamil pociągnie ten rok w takim samym stylu, w jakim kończył poprzedni… będzie grubo! A wierzymy, że tak się stanie.Audycja „Pushing The Bar”


Już w pierwszy dzień nowego roku ci z Was, którzy włączyli największe internetowe radio DI.FM, mogli usłyszeć styczniowy epizod audycji Carlo. Jeśli odsypialiście sylwestrową zabawę i nie udało Wam załapać się na dwugodzinny show, w załączniku znajdziecie link do pobrania. Jest co pobierać – gościem był Matt Darey. A już teraz zaznaczcie sobie w kalendarzu 5 lutego, godzinę 19.00. A co wtedy? Pushing The Bar 024 i gość Marcel Woods!


Jest jeszcze coś bardzo ciekawego odnośnie audycji, czym oczywiście chcemy się z Wami podzielić. Od trzech miesięcy, za pośrednictwem stacji naziemnych, każdy epizod słuchają ludzie na terenie Grecji i Kanady! Greckie Safari Radio 104.7FM po skontaktowaniu się z naszym producentem dodało „Pushing The Bar” do swojej ramówki. Są tam także „Global DJ Broadcast” Markusa Schulza, „Fire It Up” Eddie Halliwella, „Afterdark Sessions” Andy Duguida i “The Next Level” Ernesto i Bastiana. Dystrybutorem na terenie Kanady (Toronto 100.7FM, Ottawa 97.9FM) jest natomiast ExecutiveMix. Dostarczają oni także między innymi „A State Of Trance” Armina van Buurena, „Global” Carla Coxa czy „F* Me I’m Famous” Davida Guetty. Już za kilka miesięcy show naszego producenta będzie dostępny jako podcast na iTunes! Jedno jest pewne: ze świeczką szukać takiej promocji pośród innych polskich artystów.


Single „Strict Orange” i „Fun Is Fun / Done Is Done”


A teraz to, co zapewne wszystkich interesuje najbardziej, czyli produkcje. Jakiś czas temu pisaliśmy o singlu „Strict Orange”, który wyszedł na świat pod koniec września. Oprócz oryginalnej wersji, wewnątrz paczki mogliście znaleźć także remix, którego autorem jest Artento Divini. Produkcja Carlo od razu przypadła do gustu takim ludziom jak Markus Schulz, Christopher Lawrence czy Sied van Riel. Markus jeszcze przed premierą użył „Strict Orange” w swojej audycji Global DJ Broadcast, a następnie umieścił utwór na comiesięcznej kompilacji ulubionych produkcji „Global DJ Broadcast – Top 15”!


Przy okazji poprzedniego update wspominaliśmy także o EP „Fun Is Fun / Done Is Done”, która wtedy była jeszcze w przygotowaniu. Premiera miała miejsce około miesiąc temu (14 grudnia). Progresywny „Fun Is Fun” od razu po wysłaniu promo został zagrany przez Christophera Lawrence’a w jego audycji „Rush Hour”. Mocniejszy i szybszy „Done Is Done” zyskał natomiast sympatię Tiesto! Tijs Vervest umieścił go w 142 epizodzie swojej audycji „Club Life”.


Jak więc widzicie, końcówka roku była dla Carlo Calabro niezwykle udana. Każda wydana produkcja zyskiwała uznanie topowych artystów. Na etapie finalizacji jest kolejny singiel. Tym razem będzie to współpraca z angielską wokalistką Susie (możecie ją kojarzyć z utworu Bena Prestona „Why We Run”). Jak zapowiada Carlo, będzie progresywnie i z pazurem. Mocna stopa, głęboki bas, oryginalnie zbudowana perkusja, a wszystko okraszone wokalem. O szczegółach oczywiście poinformujemy Was w odpowiednim czasie.Minitour po Ukrainie


W grudniu zeszłego roku (czyli miesiąc temu), Carlo zagrał dwie imprezy za wschodnią granicą. Jak sam mówi „jedynym minusem było prawie dwadzieścia stopni poniżej zera i zamarzające z tego powodu smarki w nosie. A tak na poważnie, to byłem pod wielkim wrażeniem organizacji wszystkiego. Niespełna stutysięczne miasto, klub z miejscem na 500 osób, a na wielkim telebimie stojącym przy głównym deptaku wyświetlała się moja sylwetka. No i oczywiście te ich literki. Gdy zobaczyłem się w nieco większych rozmiarach od razu pomyślałem: Ależ jestem brzydki!”. Jednym z klubów, w których zagrał Carlo, był SV Klub – bardzo ważne miejsce na imprezowej mapie Ukrainy. W przeszłości gościli tam między innymi: Kyau & Albert, Martin Roth i Moonbeam, a lada chwila oczekiwany jest John O’Callaghan.


Na zakończenie przypominamy: 5 lutego o 19.00 – Pushing The Bar z Marcelem Woodsem w DI.FM (kanał progressive). Zaglądajcie co jakiś czas na myspace Carlo Calabro (www.myspace.com/carlocalabro), aby być na bieżąco z datami imprez i muzyką oczywiście. Możecie też śledzić go na popularnym ostatnio Twitterze (www.twitter.com/carlocalabro) – niedługo informacja o nowym singlu.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →