News

Matisse & Sadko wydali singiel w Tomorrowland Music. Posłuchaj „Feeling”

Słuchamy najnowszego utworu Matisse & Sadko. Czy okaże się pewniakiem nadchodzącego seta duetu na Tomorrowland 2022?


Matisse & Sadko w drodze na Tomorrowland

Matisse & Sadko to rosyjski duet, który dał nam się już poznać z bardzo dobrej strony, jeśli chodzi o swoje produkcje. Artyści wiele swoich największych hitów wydali z Martinem Garrixem. Ta trójka producentów zdaje się bardzo dobrze dogadywać w sferze muzyki, co pokazali nam chociażby kawałkami Forever, Together czy Dragon.
W tym sezonie Matisse & Sadko nie zachwycają liczbą premier, mimo to również mieli okazję wydać kilka niezłych produkcji. Mowa chociażby o utworach Into The Fire czy Good Morning wchodzącym w skład albumu Sentio Garrixa
Można zacząć odczuwać braki w publikacjach ze strony zespołu. Stan ten jednak już się zmienia, gdyż producenci dopisują właśnie najnowszy utwór na swoje konto. Sam kawałek zdaje się ostatnią prostą w przygotowywaniu na jedną z największych imprez tego roku.

Przeczytaj też: Wszystkie przystanki Sentio Tour. Martin Garrix zagra w Polsce już 1 lipca!

Matisse & Sadko goszczą w line-upie nadchodzącego Tomorrowland 2022. W tym momencie producenci zapewne finalizują składanie swojego seta na imprezę. Dobrze się to składa, gdyż ich najnowszy kawałek wydany został w wytwórni festiwalu – Tomorrowland Music.
Jak brzmi sama produkcja? Utwór Feeling nie podchodzi pod klasyczne brzmienia zespołu. Mocne progressive house’owe uderzenia zostały zastąpione łagodniejszymi futurystycznymi brzmieniami. Mówiąc szczerze, utwór ten nie wydaje się mieć wystarczająco energii na festiwale. 
Mimo to kawałek może do siebie przekonywać zgrabną melodią oraz stonowaną i delikatną całością. Utworu Feeling posłuchasz już teraz na platformie Spotify. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

Matisse & Sadko, Timofey – Feeling

Sprawdź także

fot. Nik AgapovPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →