Artykuł

Maschine nowej generacji?

600 euro to stosunkowo dużo, ale didżejski świat już zdążył polubić nowa wersję Maschine MKII firmy Native Instruments. Oczywiście nie brakuje takich, dla których w tej chwili jest zbyt kolorowo, ale jak wiadomo – wszystkim nie dogodzisz.

Na pewno nowa wersja Maschine wygląda imponująco –  wielokolorowe pady robią wrażenie, nawet jeśli to tylko estetyczny bajer. To my jednak decydujemy, który instrument czy pattern świeci w jakim kolorze, więc na pewno łatwo tu znaleźć plusy takiego rozwiązania. Najważniejsze, że – jak twierdzą pierwsi klienci – pady w nowej wersji są bardzo czułe i świetnie się z nimi współpracuje.

Poza tym nowy Maschine oferuje: wysokokontrastowe wyświetlacze, przeprojektowaną sekcję Master, magnetyczne nakładki na panel urządzenia, a także wersję białą, złotą, czerwoną, różową, niebieską oraz szarą. Każda nakładka czyli Maschine Custom Kit dostępna jest opcjonalnie w cenie 69 euro, a w zestawie oprócz panelu znajdziecie również osiem encoderów i jeden potencjometr. Przy okazji warto wspomnieć o aktualizacji Maschine 1.8, dzięki której w pakiecie otrzymujecie wirtualny syntezator Massive. Są też nowe efekty.

A przy okazji – kto z Was korzysta z Maschine? Kto chciałby korzystać w przyszłości?


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →