News

Martin Garrix i Matisse & Sadko prezentują kolejną wspólną kolaborację

Produkcje tego trio są znane na całym świecie. Wspólnie stworzyli naprawdę sporo utworów, a ich najbardziej medialny track – Forever uzbierał do tej pory prawie 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Sprawdźmy co tym razem dla nas przygotowali!


Martin Garrix i Matisse & Sadko po raz kolejny razem

Martijn oraz bracia Parkhomenko pierwsze wspólne numery wydali już ponad 6 lat temu, a były to Dragon oraz Break Through The Silence, które pojawiły się na kanale wytwórni Spinnin’ Records odpowiednio 6 i 13 lipca 2015 roku. Tak zaczęła się historia pięknej przyjaźni oraz wieloletniej współpracy. Kiedy Martin przedstawił nam jego EP-kę Seven pojawił się tam również track z Rosjanami o nazwie Together, który na stałe zagościł już w setach młodego Holendra. Do tej pory jest on uważany za jeden z najbardziej emocjonalnych utworów w karierze Garrixa.

Rok później dostaliśmy od chłopaków piosenkę pt. Forever, o której wspomnieliśmy na początku artykułu. W 2021 nadal jest ona postrzegana za jeden z największych sukcesów producenckich duetu z Rosji. W 2018 mieli przerwę od wspólnych wydań, jednak to w 2019 ponownie zatrzęśli sceną, kiedy wydali Mistaken przedstawiając nam dwie wersje utworu: oryginalną oraz wersję klubową, która klimatem wpasowywała się w sety Swedish House Mafii.

W 2019 oprócz Mistaken pojawiło się jeszcze Hold On, które zawojowało Beatportem oraz SoundCloudem. Co tym razem przygotował dla nas legendarne kolaboracyjne trio Martin Garrix x Matisse & Sadko?

Posłuchaj legendarnej kolaboracji Martina oraz Matisse & Sadko pt. Forever

Won’t Let You Go czyli przepis na piosenkę roku w grudniu?

Najnowsza produkcja od Holendra oraz braci z Rosji nosi nazwę Won’t Let You Go. Wcześniej myślano, że będzie ona mieć tytuł Wide Awake, jednak plotki zdementował sam Garrix udostępniając w ostatnim czasie oficjalną grafikę do piosenki.
Na track ten czekaliśmy już prawie 4 miesiące, ponieważ Martin po raz pierwszy zaprezentował go pod koniec sierpnia bieżącego roku podczas Electric Love Festival w Austrii. Gdyby tego było mało to Martin kolejny raz poprosił o pomoc w stworzeniu piosenki swojego dobrego przyjaciela Johna Martina, z którym w 2016 roku stworzył Now That I’ve Found You oraz rok temu Higher Ground.

Jak myślicie? Czy słusznie nazwaliśmy najnowszą kolaborację Garrixa z Rosjanami EDM-ową produkcją roku? Przekonajcie się sami!

Martin Garrix, Matisse & Sadko, John Martin – Won’t Let You Go

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →