News

Marshmello znów uderza. Nowa współpraca jest już dostępna w sieci

Marshmello nie przestaje zaskakiwać i wciąż dostarcza nam nowe utwory. Tym razem jest to współpraca z Mae Muller i Trippie Redd. Sprawdź! 


Kolejny hit opublikowany na krótko po premierze utworu Numb

Marshmello kolejny raz udowadnia, że nie istnieją dla niego granice w muzyce. Na swoim koncie ma już przecież współprace łączące ze sobą różne muzyczne światy. Do jego największych hitów można zaliczyć współpracę z Bastille, Juice WRLD, Seleną Gomez czy Jonas Brothers. Każda nowość od nominowanego do nagrody Grammy artysty długo utrzymuje się na szczytach największych list przebojów. Jego poprzednia premiera, utwór Numb, stworzony razem z Khalidem, nadal pnie się w górę listy Billboard Hot 100.
Tym razem Marshmello postawił na urzekający i emocjonalny utwór, który nosi tytuł American Psycho. Do współpracy zaproszeni zostali Mae Muller i Trippie Redd. Mae to pochodząca z Wielkiej Brytanii wokalistka i autorka tekstów, która na swoim koncie ma już wspaniałą EP-kę no one else, not even you. Jej utwory zdobyły bardzo dużą popularność m.in. na Spotify czy TikToku, zbliżając się do naprawdę potężnej sumy ilości odtworzeń.

Trippie Redd lubi eksperymentować. Swoją karierę rozpoczął na Soundcloud i szybko zdobył masę fanów. W swoich utworach łączy ze sobą rap z elementami rock and rolla i ciężkiego metalu. Na swoim koncie ma już współprace z największymi reprezentantami ze świata hip-hopu, takimi jak Drake, Future czy Juice WRLD. Nie dziwi nas fakt, że to akurat on został wybrany do nowej produkcji od Marshmello American Psycho.
Mimo tak dużej ilości występów Marshmello nadal znajduje czas, aby usiąść w studio i stworzyć coś nowego. Ostatnio występował na festiwalu Tomorrowland i to niejednokrotnie. Cały czas udowadnia, że jest topowym artystom ze świata muzyki EDM. Doczekał się nawet współpracy z potężną marką Coca-Cola, tworząc limitowaną edycję napoju. Tymczasem zapraszamy Was do przesłuchania najnowszej produkcji – American Psycho!

Marshmello, Mae Muller, Trippie Redd – American Psycho

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →