News

Marshmello łączy siły z jedną z największych sportowych lig świata i nie tylko…

Fani najpopularniejszego amerykańskiego sportu mogą czuć się zadowoleni. Marshmello oficjalnie łączy siły w nadchodzącym sezonie z jedną z najbardziej prestiżowych lig świata.


Muzyka Marshmello w MNF

W Polsce football amerykański to jeszcze dość niszowa dyscyplina sportu. Przez to wielu może nie zrozumieć w pełni dzisiejszego artykułu. W Stanach jednak football postrzegany jest z jeszcze większym uwielbieniem niż piłka nożna w naszym kraju. Sam Super Bowl (finał rozgrywek footballu amerykańskiego) traktowany jest niemal jako święto narodowe.
Dlatego można śmiało mówić, że Marshmello spotkał się z wielkim zaszczytem. Został on bowiem muzyczną twarzą ESPN tego roku. Czym jest ESPN? Jest to stacja telewizyjna, która transmituje program Monday Night Football. Program ten z kolei transmituje poniedziałkowe rozgrywki NFL (najpopularniejszej ligi footballu amerykańskiego).

Przeczytaj też: Slushii kontynuuje „A Slushii Summer” i postanawia przeprosić Marshmello

Warto dodać, że w poprzednich latach tegoroczną funkcję Marshmello pełnili chociażby Drake, DJ Khaled czy Diplo. Tak ogłoszenie współpracy z Marshmello skomentował Curtis Friends, czyli dyrektor marketingu sportowego ESPN:
Marshmello jest idealnym kuratorem dla czwartego roku stanowczej inicjatywy muzycznej NFL na ESPN. Każdego roku staramy się podnieść markę Monday Night Football z wyborem muzyki, która pasuje do intensywności i oczekiwań na cotygodniowy mecz. Marshmello, ze swoim wyjątkowym stylem DJ-skim i kunsztem, zbuduje lub znajdzie utwory, które są jednocześnie nieoczekiwane i doskonałe do promowania największych matchupów Monday Night Football w tym sezonie.
Na czym jednak tak właściwie będzie polegać praca znanego DJ-a? Producent zajmie się chociażby wyborem odpowiednich utworów, które stworzą tło do newsów czy materiałów marketingowych Monday Night Football. Pierwsze efekty jego pracy już widać. Marshmello postanowił bowiem zremiksować utwór Heavy Action, który towarzyszy telewizyjnemu programowi od przeszło 50 lat. Swoją współpracę oraz remiks Marshmello skomentował w następujących słowach: 
Praca z ESPN to spełnienie marzeń, ponieważ Monday Night Football i NFL były częścią mojego życia odkąd pamiętam. Posiadanie możliwości umieszczenia mojego własnego spinu na ikonicznym utworze, który fani NFL na całym świecie rozpoznają, było niesamowitą okazją.
Trzeba przyznać, że dla każdego fana footballu amerykańskiego (w tym chociażby mnie) nowa współpraca znanego artysty może być ciekawym urozmaiceniem. To jak to wyjdzie w praktyce, dowiemy się już podczas tegorocznego sezonu. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Heavy Action – Marshmello remix

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →