News

Marshmello i Khalid znowu razem. Czy „Numb” okaże się hitem?

Właśnie pojawił się najnowszy owoc współpracy Marshmello i Khalida. Czy ta produkcja stanie się radiowym hitem? Sprawdź! 


Numb to tytuł nowej współpracy Marshmello i Khalida

Jeden z największych graczy w muzyce elektronicznej przygotował dla nas kolejną współpracę, która może stać się ogromnym hitem. Marshmello, bo o nim dzisiaj mowa, przyzwyczaił nas już do współprac z dużymi nazwiskami. Na swoim koncie ma już przecież kooperacje z takimi aliasami, jak Selena Gomez, Juice WRLD, Halsey, Logic czy Khalid. Z tym ostatnim stworzył wspólnie utwór zatytułowany Silence, który odniósł bardzo duży sukces w świecie elektroniki. 
Najwidoczniej tak spodobało im się wspólne tworzenie muzyki, że postanowili ponownie zasiąść w studio i coś razem skomponować. Na Instagramie Marshmello pojawiły się zapowiedzi najnowszej produkcji, w której pojawia się gościnnie właśnie Khalid. Dzisiaj nadszedł ten dzień, w którym możemy posłuchać pełnej wersji kawałka, ponieważ na Instagramie pojawił się wcześniej tylko urywek utworu. Kooperacja tych dwóch panów nosi tytuł Numb i posiada zadatki na stanie się letnim radiowym hitem. Podoba Wam się taki styl produkcji Marshmello i zapraszanie do swoich kawałków dużych gwiazd?

Dyskografia Marshmello jest już naprawdę potężna i różnorodna, o czym możemy przekonać się podczas występów na żywo tego amerykańskiego producenta. Zabiera nas w podróż od mocnych basowych brzmień po hity radiowe. Wspaniałą okazją do przekonania się o tym na własnej skórze jest występ Marshmello na kołobrzeskim festiwalu Sunrise Festival. Czy usłyszymy Numb podczas występu przed polską publicznością? Miejmy nadzieję, że tak! Sprawdzajcie najnowszą produkcję Marshmello i Khalida!

Marshmello, Khalid – Numb

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →