News

MaRLo wystąpi za miesiąc w Polsce! Razem z nim na scenie m.in. Darren Porter i Key4050

MaRLo to jedna z najciekawszych postaci w całym trance’owym przemyśle. Jest wieloletnim artystą wytwórni Armada, a przede wszystkim znakomitym DJ-em, który w naszym kraju pojawiał się już nie raz. Ten producent to w Holandii ikona gatunku, a potwierdził to występami na największych festiwalach świata. Już niebawem pojawi się na scenie wielkiego polskiego eventu!


MaRLo dołączą do line-upu gdańskiej imprezy

Transmission Poland zbliża się wielkimi krokami, bo do imprezy został jeszcze około miesiąc. Przypomnę tylko, że odbędzie się ona 29-ego października na Ergo Arenie w Gdańsku przy placu Dwóch Miast 1. Hala pomieścić może 15 tysięcy widzów, lecz na ten moment nie wiadomo ile osób zostanie tam finalnie wpuszczonych. Z ważniejszych informacji należy wspomnieć o wstępie tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich i o biletach, które można kupić w serwisie Biletomat.pl!

W line-upie gdańskiej imprezy znajdują się aktualnie Darren Porter, projekt Key4050 złożony z Johna O’Callaghana oraz Bryana Kearneya, Daxsona i Rogera Shaha. Muszę przyznać, że w momencie ogłaszania tych postaci można już było mówić o naprawdę solidnej imprezie. Dzisiaj znów wszystko nabrało rumieńców, kiedy do zestawienia artystów dołączył MaRLo, którego trzy lata temu mogliśmy oglądać na scenie Red podczas Sunrise Festival 2019, a także podczas tegorocznej edycji dwa miesiące temu!

MaRLo to jeden z najbardziej znanych artystów tworzących trance na całym świecie. Jest członkiem takich wytwórni jak Armada czy Spinnin’ Records. W przeszłości pojawiał się na imprezach pokroju Tomorrowland, A State Of Trance czy oczywiście wszelakich odsłonach festiwalu Transmission. Jego największy przebój to numer pt. Enough Echo, który wydany został na początku marca 2018-ego roku i do tej pory zdobył prawie 6 i pół miliona odsłon w serwisie YouTube. Czego możemy spodziewać się po Holendrze? Oglądając jego ostatnie sety można wywnioskować, że jego powrót do naszego kraju zapowiada się bardzo dobrze!

Dzisiaj do line-upu Transmission Poland 2022 dołączyła kolejna duża gwiazda, a biletów znów zaczęło ubywać! Aktualnie sprzedawane są wejściówki już z czwartej puli w cenie 278-miu złotych. Radzę się spieszyć, bo to prawdopodobnie ostatnie chwile, aby zaopatrzyć się w zwykły karnet, bo później zostaną już tylko i wyłącznie wersje VIP! W ramach wątpliwości na wszelkiej pytania w związku z eventem odpowiemy w wiadomościach na naszym faceboowym fanpage’u!

Posłuchaj ostatniego setu MaRLo z imprezy ALTITUDE w Sydney!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →